Wizyta w Niemczech - dzień II

2014/01/29

Victoria und Daniel zu Besuch bei der Firma Ericsson
http://www.bild.de/
Dziś Victoria i Daniel kontynuują wizytę w Niemczech. Para udała się o Nadrenii i Północnej Westfalii.


Podczas pobytu w stolicy, szwedzki Kronrpinzessin Victoria odwiedzili również ratusz i. Pokażemy obrazy z starego miasta.

Rano złożyli wizytę w Niemieckiej siedzibie szwedzkiego telefonu komórkowego firmy Ericsson gdzie dowiedzieli się więcej na temat gospodarki cyfrowej, a następnie udali się do ratusza w stolicy prowincji.

@KerstinJaeckel

Podczas wizyty w ratuszu para wpisała się do księgi pamiątkowej, a Victoria wygłosiła krótkie przemówienie.Na 14.00 zaplanowano przybycie księżniczki i księcia do Ruhrmuseum, para przyjechała jednak osiem minut przed czasem. Przed muzeum zebrało się około 100 osób, z którymi się przywitali.
Wśród zebranych znalazła się Andrea Struck (33) i Jej syn Bastian (1), który urodził się dzień przed księżniczką Estelle. Pani Andrea zawołała księżniczkę, która pomimo kontuzji podeszła do chłopca, który miał tekturową koronę na łowie oraz Jego mamy, jego mamy: "Jesteś taki słodki, wyglądasz jak król".

Następnie para wpisała się do pamiątkowej księgi i rozpoczęła zwiedzanie muzeum i wystawy „Sweden at its best: Red Dot Award-winning design from the North”.

Bezpośredni odnośnik do obrazka
@FlorianPfitzner
W pamiątkowej księdze pojawił się błąd, imię księżniczki napisano przez "k".


Jak się okazuje, to nie pierwsza wizyta Członków Szwedzkiej Rodziny Królewskiej w Essen, ponieważ mieszka tam Beate Middelschulte - przyjaciółka z dzieciństwa królowej Silvii.
Panie Middelschulte jest nauczycielką i żoną Achima, byłego członka zarządu Eon Ruhrgas. 

Ze względu na bliskie związki między rodziną i szwedzką rodziną królewską, Królowa Silvia był już kilka razy w Essen, aby odwiedzić przyjaciółkę i miejscowość, w 2009 roku w 20. rocznicę Komisji Dziecka ONZ, kiedy t spotkała się ze studentami w Ratuszu w Essen. Oczywiście, latem ubiegłego roku rodzina MiddelSchulte również była na ślubie księżniczki Madeleine. A w 2008 roku, królowa Silvia przyjechała na ślubu Annika, córki Pani Beate, której królowa jest matką chrzestną.


Po wizycie w muzeum para udała się do Design Museum. Późnej po opuszczeniu budynku, księżniczka poznała  Christina Schulte, która przyjechała z Kamp-Lintfort. Jak się okazuje kobieta dzieli datę urodzenia z księżniczką, obie panie pogratulowały sobie nawzajem. 

Ostatnim przystankiem przed powrotem do domu była konferencja przy okrągłym stole na temat kapitału kulturowego. Spotkanie odbyło się na pierwszym piętrze w budynku Uniwersytetu Sana Folkwang.

Bezpośredni odnośnik do obrazka
@WirtschaftNRW

Parę oficjalnie pożegnał Garelt Duin - Minister Gospodarki, Energetyki, Przemysłu, Handlu i Rzemiosła z Nadrenii Północnej-Westfalii.


3 komentarze

 1. Świetny blog !!!! Victoria wygląda przepięknie, a te kule w niczym Jej nie przeszkadzają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ja bym chciała żeby Victoria postarała się o drugie dziecko, myślę że to jest dobry moment

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że zajdzie w tym roku ;) i urodzi synka

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.