Efekt Estelle - nowy trend w modzie

2014/02/10Johanna Engberg, jest właścicielką sklepu "ByEngberg", gdzie sprzedawane są rozetki, które nosiła księżniczka Estelle, kolekcja została stworzona w 2013 roku pod nazwą Pettite Olivia.We wrześniu tego samego roku, w ramach obchodów Jubileuszu króla, Estelle pojawiła się z rozetą tej kolekcji na głowie i stworzyła nowy trend. Rozetka nie ma nic wspólnego z kokardkami, które Victoria przypina małej na co dzień, ale trzeba przyznać, że jest urocza.Rozetki stały się w Szwecji bardzo popularne, a nawet jedna z nich sprzedawana w sklepie w Sztokholmie została opatrzona imieniem małej księżniczki.

Ta rozeta Estelle kosztuje 149 SEK (około 20 euro), z czego 100 (11 euro) zostaje przekazane na rzecz Fundacji królowej Sylwii, World Childhood Foundation.
Jak poinformowano, Johanna Engberg, sprzedał już czerwone rozety i przekazała 27 000 koron (nieco ponad 3000 euro) do World Childhood Foundation.

5 komentarzy

 1. Bardzo fajny pomysł.:) Aczkolwiek jak na rozetkę cena jest mocno wygórowana. Chociaż pewnie wszystko zależy od materiału z jakiego jest wykonana i liczy się sam cel charytatywny...

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie do autorki niezwiązane z Victorią a chodzi o to czy po urodzeniu córki Madeleine będzięmy mogli spodziwać się chociaż jakiejś notki czy zdjęć małej ? :) Wiem ,że to nie jej temat ale nie ma o niej już bloga wiec nie ma szans żeby gdzie indziej to zobaczyć :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, ja również z niecierpliwością czekam na narodziny córeczki Madeleine i Chrisa :) Będę się starała pisać nowości dotyczące także Madie, choć muszę przyznać, że nie wiem o Niej tyle co o Victorii. Jeśli będziecie zainteresowani zrobię oddzielną zakładkę poświęconą Madie i będę w niej pisała informacje dotyczące księżniczki i Jej rodziny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że to bardzo fajny pomysł.:) Brakuje takich całościowych informacji o Madeleine.:)

   Usuń
 4. O tak to wspaniały pomysł to nic ,że nie wiesz o niej tyle na pewno więcej od nas :)
  Bardzo się z tego cieszę :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.