Nowe zdjęcia Madeleine

2014/02/17Księżniczka Madeleine i Chris O'Neill zmienili miejsce zamieszkania. Para kupiła przestronny apartament na jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Manhattanu. Budynek jest opisany jako luksusowy kompleks z siłownią, biblioteką, winiarnią, tarasem na dachu i pełną obsługą. Recepcja czynna jest całą dobę, a personel pomaga mieszkańcom praktycznie we wszystkim, dostarcza nawet świeżo uprane ubrania. Wybudowany został nie dawno, tak więc kilka apartamentów jest jeszcze wolnych. Budynek znajduje się blisko Central Parku, gdzie ceny mieszkać wynoszą około miliona dolarów.


Para została zauważona w kawiarni niedaleko nowego mieszkania. 


***

Królowa Sylvia przyznała, że wraz z mężem będzie w Nowym Jorku. Expressen spekuluje, że uda się tam także księżniczka Victoria, książę Daniel i księżniczka Estelle. Księżniczka prawdopodobnie będzie rodzić w szpitalu New York-Presbyterian/Weill Cornell gdzie pracuje doktor Ilana Brownstein, która prowadzi ciążę Madeleine. 

***

Dziewczynka i Stephanie Jonas Bergström

13 lutego na świat przyszła córka (Katinka Anna Bridget) Jonasa Bergströma i jego żony Stephanie.
Jonas to były narzeczony Madeleine, Stephanie z kolei była wcześniej jedną z najlepszych przyjaciółek księżniczki Madeleine. Wkrótce po zerwaniu zaręczyn Stephanie pocieszała Jonasa i para bardzo się do siebie zbliżyła. Gdy Madeleine dowiedziała się o tym zerwała kontakt z przyjaciółką.

Jonas i Stephanie zaręczyli się w październiku 2012 roku, w tym samym miesiącu, co Madeleine i Chris O'Neill. Obie pary pobrały się w lecie 2013 roku. Madeleine i Chris w czerwcu, Stephanie i Jonas w sierpniu.

4 komentarze

  1. Już nie mogę się doczekać kiedy Madie urodzi ;) Ślicznie wyglada ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. podobają mi się jako para, Madeleine i Chris, są tacy zwyczajni:) jakbym mijała ich na ulicy, nie rozpoznałabym ich :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Zdecydowanie lepiej pasuje do maddie chris, a skoro jonas zdradził już raz t nie zdziwiłabym się gdyby zrobił to po raz kolejny

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.