Victoria na spotkaniu Friluftsfrämjandet + Nowe zdjęcie Madeleine i informacje dot. narodzin Jej córeczki

2014/02/13


Dziś Victoria spotkała się z Sarą Revell Ford i Harriet Guter z Friluftsfrämjandet na Zamku Królewskim.
Księżniczka poznała najświeższe informacje, dot. działań  Friluftsfrämjandets. Sekretarza Generalnego - Sary Revell Ford i Durektora, Harriet Guter. Vic jest patronką organizacji dziecięcych Skogsmulle, jak i  I Ur oraz Skur. Friluftsfrämjandet zostało założone w 1892 roku i obecnie jest największą organizacją na wolnym powietrzu z około 82.000 członków. Organizacja ma około 8000 organizacji non-profit i 330 lokalnych oddziałów.


***

Księżniczka Madeleine opublikowała nowe zdjęcie na facebook'u.***

Pałac poinformował dziś jak zostaną przekazane informacje dot. narodzin dziecka księżniczki Madeleine i Chrisa O'Neilla.

Najpierw o narodzinach dziecka zostanie poinformowany marszałek, który przekazuje informacje do biura prasowego Dworu, gdzie jego pracownicy ogłoszą narodziny nowego członka rodziny na oficjalnej stronie internetowej oraz na facebook'u. Zawsze dzień po przyjściu na świat dziecka (chyba, że urodzi się w sobotę) król oficjalnie potwierdza narodziny swojego wnuka, monarcha ogłasza poza tym imiona i nazwiska dziecka. (Gdy na świat przyszła Estelle, królowi podczas spotkania towarzyszył książę Carl Philip). Nie zabraknie także 21 salw armatnich wystrzelonych w Sztokholmie, Boden, Sundsvall, Karlskrona i Göteborgu. Odbędzie się także The Deum w Kaplicy Królewskiej. Na msze zostaną zaproszeni najbliżsi członkowie rodziny, przedstawiciele parlamentu, rządu. W dniu narodzin na Pałacu Królewskim i Slottsbacken będą powiewać flagi ogłaszające narodziny dziecka. 

2 komentarze

  1. Madie ślicznie wygląda. cieszę się, że nie zrezygnowali z tradycji, wystarczy, że będzie rodzić w NY a nie w Szwecji. Mam nadzieję, że pałac szybko opublikuje także zdjęcia córeczki pary.

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też mam taką nadzieje :) O tak Maddi pięknie wygląda :)
    Dziękuje ci a to ,że piszesz notki także o Madeline :)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.