Victoria i Daniel na koncercie + Madie, Chris, Leonore i Zorro na spacerze + Leonoretårtan

2014/03/02Wczoraj wieczorem Daniel i Victoria zostali sfotografowani na koncercie szwedzkiego DJ Avicii w Sztokholmie.


@Swevicii

***


Wczoraj, Madie, Chris, Leonore i Zorro zostali zauważeni na spacerze w Nowym Jorku.


***

Kiedy księżniczka Estelle urodziła się dwa lata temu, artysta Tony Warren i Nina Revelj zrobili specjalny tort: ​​niebieską "eksperymentalną" bombę.

Na drugi dzień, gazeta Expressen przeprowadziła poważną rozmowę z Marszałkiem Svante Lindqvist, który powiedział im, że Pałac świętował narodziny Leonore z prinsesskyssar - pocałunkami księżniczki (cukierki).
- Hmm, może to byłaby Leonoretårta myślał głośno.

Expressen wziął jak zwykle te słowa do siebie i dał wolną rękę Calle Elwing i innemu cukiernikowi pochodzenia francuskiego Laurentowi Tassel, którzy stworzyli pierwszy Leonoretårta.
- Spędziłem bezsenną noc całą noc myśląc - powiedział szef Elwinga który pracuje w Royal Arsenal i Berwald Hall w Sztokholmie.***

Jestem coraz bliżej stworzenia nowego cyklu notek, czekam tylko na książki ze Szwecji :)

***

O czternastej nabożeństwo, weźmie w nim udział para królewska, książę Daniel, księżniczka Victoria, książę Carl Philip. Prawdopodobnie także księżniczka Tatiana z Grecji, która była widziana 28 lutego w Sztokholmie z Ellen Dinkelspiel. Ellen jest Jej i Madie przyjaciółką, była także na ślubie Madie i Chrisa.

***

Na koniec chciałbym Wam podziękować. Nie spodziewałam się, że mój blog odniesie taki sukces w tak krótkim czasie. Mam nadzieję, że dalej będziecie zaglądać i komentować :)

1 komentarz

  1. Bardzo lubię Twój blog !! Madie i Chris z pewnością są świetnymi rodzicami, aż miło popatrzeć na Ich zdjęcia. Już nie mogę się doczekać dzisiejszej mszy.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.