Nowe oficjalne zdjęcie, spotkanie Vic, podziękowanie Madie i Chrisa i więcej

2014/03/05


Pałac wydał dziś nowe oficjalne zdjęcie króla i księżniczki Victorii. Można rozpoznać sukienkę od Jenny Packham, która należy do jednej z ulubionych Victorii i tiarę The Napoleonic Cut Steel Tiara.


***

Wczoraj pałac poinformował, że Victoria nie poleci do Soczi na Igrzyska Paraolimpijskie, z powodu zaostrzonej sytuacji pomiędzy Rosją a Ukrainą. Wcześniej już swą obecność odwołali książę Edward, księżniczka Margiet i księżniczka Marta Luisa.  Za to 7 marca będziemy widzieli Victorię prawdopodobnie dwa razy - najpierw zostaną podane informacje dot. podróży do Ghany i Tanzanii, która odbędzie się w dniach 17-21 marca. Późnej spotka się z kolei  ekspertem od Afryki - Peterem Stein.

***


Wczoraj Victoria, jako członek Rady Doradczej, uczestniczyła w spotkaniu Komisji Spraw Zagranicznych, któremu przewodniczył król. Król stanowi organ doradczy pomiędzy Parlamentem a Rządem. Rada składa się z Przewodniczącego, dziewięciu innych członków Parlamentu oraz dziewięciu członków lub zastępców.

***

Zarówno Pałac jak i księżniczka Madeleine na swoim fanpage opublikowali podziękowania. Najpierw podziękowania wydane przez pałac:

Jesteśmy bardzo podekscytowani, z powodu wszystkich otrzymanych gratulacji z okazji narodzin księżniczki Leonore i pragniemy wyrazić w ten sposób każdemu z Was nasze najgorętsze podziękowania i szczerze podziękować za Wasze życzenia.

Wszystkim którzy chcą wysłać nam prezenty z okazji narodzin księżniczki, będziemy wdzięczni za wzięcie pod uwagę World Childhood Foundation lub Min Stora Dag. W tem spocób Wasza hojność da wiele radości.

Wasza pamięć i życzliwość wiele dla nas znaczą.
Madeleine i Christopher


***

Z klei do wiadomości opublikowanej na fanpage Madie dodała to cudne zdjęcie:


"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Leonore pojawiła się w naszym życiu. Ona jest aniołem i jak jej imię, przynosi światło słoneczne nawet w pochmurne dni. Z głębi serca pragniemy podziękować każdemu i każdej z Was za Wasze piękne życzenia dla naszej córki. Czuje, że bardzo się Jej podobały. "

***

Już jutro Victoria i Daniel polecą do Paryża. Możemy się spodziewać pięknej stylizacji :)

***
Na koniec niespodzianka, dla Nas wszystkich, pałac opublikował pięciominutowy klip z dnia ślubu Madeleine i Chrisa.Jeśli macie ochotę obejrzeć cały ślub, odsyłam tutaj:Cały ślub Victorii i Daniela:

20 komentarzy

 1. Leonore jest prześliczna :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ja nie mogę sie doczekać, kiedy pojawia się Jej pierwsze zdjęcia z rodzicami :)

   Usuń
  2. Och ja też, ten moment nastąpi pewnie pod koniec marca, tak jak to było z małą Estelle.
   Pozdrawiam Ania

   Usuń
 2. Piękne zmiany na blogu :) To nowe oficjalne zdjęcie jest bardzo ładne, Vic ma na sobie moją ulubioną sukienkę i tiarę, jak widzę także Vic je bardzo lubi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, czas na trochę jaśniejsze kolory :) Ja też bardzo lubię tą tiarę i sukienkę :)

   Usuń
 3. dwór krolewski opublikował na youtubie "klip" 5 minutowy z wesela Maddie i Chrisa :D

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.youtube.com/kungahuset

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszyscy tacy szczęśliwi na tym ślubie Madeleine i Chrisa tylko król taki ponury :( Według mnie on jako jedyny odstaje do tej rodziny chodzi mi o taką sympatyczność :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że ma taki sposób bycia podczas oficjalnych okazji, nie wiem jeszcze kiedy, ale planuje notkę o królu w oczach rodziny ;)

   Usuń
  2. Pewnie masz racje no ale to w końcu ślub córki powinien się chociaż uśmiechnąć a nie być taki jakby naburmuszony :) Zapowiada się ciekawa notka :)
   Muszę ci naprawdę pogratulować za prowadzenie tak dobrego bloga notki tu są dodawane systematycznie i wg :) A na pewno masz masę innych obowiązków a jednak bardzo się starasz co widać i za to bardzo ci dziękuje :) I mam nadzieje ,że nie zrezygnujesz z prowadzenia tego bloga :)

   Usuń
 6. A mogę się zapytać kiedy będzie notka o ślubie Vic i Daniela ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się, żeby była jeszcze w piątek, jeśli nie to będzie w niedziele ;)

   Usuń
 7. Ok będę czekać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super notka:) Super sie czyta Twój blog:) Czekam na dalsze i zaglądam prawie codziennie czy czegos nie napisalaś. Pozdrawiam serdecznie !!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Victoria jest taka piękna. I Leonore też :)

  alessandra

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja też napisałam życzenia na fb Maddie, do tej pory się zastanawiam czy to co napisałam po angielsku zostało napisane przeze mnie na tyle poprawnie, że oddaje to co chciałam powiedzieć?! Tak to jest jak się nie mówi biegle po angielsku a trzeba się nim posłużyć.:(
  Mnie ucieszyło zdjęcie tej malutkiej rączki, mimo że to sama rączka jest przeurocze :)
  Vic wygląda przepięknie na tym zdjęciu, tylko Król znowu "zepsuł" tą miną całe zdjęcie.
  Ania

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.