Nowe zdjęcie Madeleine i Leonore

2014/03/17

Hund-1.jpg

Pojawiło się nowe zdjęcie na którym widzimy Madeleine, Leonore, Zorro i przyjaciółkę księżniczki Luise Gotlieb. Zostało zrobione na Manhattanie.


***

Jeszcze nie pojawiły się zdjęcia Victorii z Ghany, gdzie dziś przybyła.

Jest to pierwsza długa podróż Victorii od narodzin Estelle,  pierwszy raz będą oddzielnie tak długo. Księżniczka wróci do Szwecji w sobotę. Podczas podróży odwiedzi m.in. slumsy w Ghanie, spotka się z ministrami i przedstawicielami organizacji charytatywnych. Jest to w pewnym stopniu podróż "promocyjna", księżniczce towarzyszy Minister Handlu. Daniel nie towarzyszy Victorii, ponieważ ani książę, ani księżniczka nie chcieli zostawić córeczki na tak długo.

10 komentarzy

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze bawi mnie :) jak w tytule albo w treści notki pisze "zdjęcia Madeleine i Leonore" a tu tylko wózek widać :D Już nie mogę się doczekać aby zobaczyć małą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, racja :) Ale przynajmniej Madie widzimy, mam nadzieję, że już nie długo będzie sesja zdjęciowa :)

   Usuń
  2. Jakaś logika w tym jest, przecież Leonore śpi w wózku- jest więc na zdjęciu tylko niewidoczna :)
   Ania

   Usuń
 3. Ja również nie mogę doczekać się sesji Leonore... czuję, że zobaczymy ją dopiero w święto narodowe Szwecji w czerwcu... mam nadzieję że uczestniczyć będzie w nim cała rodzina Madie.. zawsze podobały mi się te ich przejażdżki bryczkami przez miasto:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj to długo by nam było czekać na zdjęcie małej :( Jestem ciekawa jak ona wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektóre królewskie dzieci można zobaczyć rzadko. Syna Kate i Williama np. też, albo hiszpańskie infantki.

  Nie mogę się doczekać zdjęć z Afryki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja myślę że Mad będzie wstawiała zdjęcia małej na swoje konto na portalu społecznościowym, tak jak wstawiała jakieś swoje zdjęcia. Mam taką nadzieję. co myślicie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia Victorii, Daniela i Estelle ukazały się dopiero pod koniec marca, a mała urodziła się 23 lutego.
  Myślę, że ze zdjęciami rodziny Maddie będzie podobnie, czyli pojawią się koniec marca, początek kwietnia.
  Myślę, że nie każą Nam czekać, aż do urodzin króla 30 kwietnia.
  Skoro Maddie dodawała na fb swoje zdjęcia w ciąży,to pewnie od czas do czasu wrzuci też fotkę małej Leonore, ale to dopiero za jakiś czas..
  Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 8. Też mi się wydaję,że chcą poczekać jak maleństwo troszkę podrośnie i wówczas będzie sesja zdjęciowa.Między urodzinami Króla a Świętem Narodowym być może jeszcze będą chrzciny małej księżniczki.Mimo,że nie widać Leonore i tak chętnie oglądam zdjęcia Madeleine.Pozdrawiam Danka:)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.