Nowe zdjęcie Madie i Chrisa

2014/03/23


Zdjęcia zostały wykonane 22/24 marca W Central Parku. Jak się okazuje po Luise Gottlieb do NY jorku przybyły dwie kolejne przyjaciółki Madeleine, Charlotte Cederlund-Kreuger i Katarina von Horn.


***

Choć mało się o tym mówi, Chris już w ubiegłym roku złożył sprawę w sądzie przeciw niemieckiemu magazynowi Bunte, o zdjęcia, które paparazzi zrobili podczas miesiąca miodowego pary.  Sprawa nie została jeszcze rozstrzygnięta. Niektóre media są oburzone, Christopher oskarżył jedynie niemiecki magazyn, a szwedzkie tytuł jak m.in. Ekspressen (kiedy ostatnio zaglądałam na ich stronę zdjęcia nadal były dostępne) i Svensk Damiting, które również opublikowały zdjęcia pary nie dosięgły żadne konsekwencje. Zaraz po opublikowaniu zdjęć Madeleine na swym koncie na facebooku opublikowała zdjęcie z wakacji, z nadzieją, że dzięki temu media przestaną ich nękać. Jak się okazuje, Chris nie puścił tego płazem. To nie pierwsze oskarżenie wobec magazynu Bunte, w latach '90  księżna Karolina Hanowerska (siostra księcia Monako Alberta) oskarżyła ten magazyn, po opublikowaniu zdjęć. Sprawa okazała się poważna, księżna oprócz tego pozwała także inne magazyny, a sprawa trafiła do Trybunału Praw Człowieka. 

***

EDIT:

Na oficjalniej stronie Szwedzkiej Rodziny Królewskiej pojawiły się podziękowania od Daniela i Victorii za życzenia urodzinowe i prezenty dla księżniczki Estelle:

Chcielibyśmy podziękować za wszystkie życzenia i prezenty dla księżniczki Estelle w związku z Jej urodzinami.
Niestety, nie mamy możliwości, osobiście podziękować wszystkim za otrzymane życzenia i prezenty.
Doceniamy dobroć pokazaną Księżniczce Estelle w Jej urodziny.
Księżniczka Victoria i książę Daniel
***

Dziś pojawiły się zdjęcia Madeleine, Chrisa i Zorro.

***

Według ankiety najbardziej spodobała Wam się ostatnia stylizacja Victorii:

17 komentarzy

 1. Chris jest anypatyczny

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne zdjęcia !Widać ,że się kochają ! A Chrisowi się nie dziwie ,że się zdenerwował ,bo ile można ? Niby są popularni ,no ale na pewno też chcą mieć chwile spokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czemu, ale nie lubię Chrisa. Wygląda staro, a Madie tak młodo... I nie tylko oto chodzi, ale generalnie nie wydaję się zbyt sympatyczny, nawet na konferencji po narodzinach Leonore nie wyglądał na szczęśliwego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyglądał na szczęśliwego??? Widać było, że jest szczęśliwy i raczej na pewno jest zakochany co widać było podczas ślubu.
   Sympatyczny pewnie jest, ale też by chciał mieć trochę prywatności. Wiadomo wiedział w co się pakuje w związku ze ślubem z księżniczką, ale robił wszystko by zostać osobą prywatną i chce chronić prywatność rodziny.

   Usuń
  2. Tak nie wygląda szczęśliwy facet ?

   http://www.bunte.de/sites/default/files/styles/full-content-gallery_1300x740/public/470962157.jpg?itok=_nJXq1nM

   Albo tutaj, razem ze swoją mamą po narodzinach Leonore :)

   http://25.media.tumblr.com/c1821387a800f5caab1463f5dbdc6ca8/tumblr_n1k1fpxERs1sxw50go1_1280.jpg

   Usuń
 4. Może pozwał tylko jeden magazyn, bo oni byli pierwsi? Albo nie chciał mieć problemów z tabloidami szwedzkimi ze względu na żonę i teściów. Rację ma, bo przecież należał im się prywatny miesiąc miodowy a pismaki śledzić musiały.

  OdpowiedzUsuń
 5. No cóż, Bunte ma dobrych paparazzich. Niedawno pojawiły się chociażby zdjęcia księżnej Charlene z wakacji. Moim zdaniem czasami przesadzają, każdemu należy się trochę prywatności.

  OdpowiedzUsuń
 6. napiszesz czasem jakieś notki na temat księcia Carl'a?

  OdpowiedzUsuń
 7. Dokladniej ? Chodzi Ci o notki tematyczne czy wyjscia ? Nie chcialam na razie o tym wspominac ale planuje w najblizszym czasie pisac notki tematyczne o Madie i Carlu szczegolnie, ze na razie nic szczegolnego nie bedzie sie dzialo ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochać się kochają. on wziął za żonę księżniczkę a ona za męża milionera :P

  Teraz migusiem muszę nadrobić blogowe zaległości.
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 9. tematyczne , ale również jakieś wyjścia, ciekawostki :) kiedy możemy się spodziewać takich notek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie pomiędzy 26 marca a 23 kwietnia, wtedy Vic nie ma żadnych wyjść (jedynie 26 marca 15 kwietnia), to będzie dłuższy okres czasu :)

   Usuń
 10. Czy mogłabyś napisać notkę o niani Estelle? Nie ma o niej zbyt dużo polskich artykułów, a chętnie dowiedziałabym się czegoś :)

  OdpowiedzUsuń
 11. http://ksiezniczka-victoria.blogspot.com/2014/02/jak-bedzie-wygladao-zycie-leonore.html (druga część notki pod tym linkiem :))

  OdpowiedzUsuń
 12. kim są te dwie blondynki co spacerują z Maddie i Chrisem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Katharina von Horn i Charlotte Kreuger Cederlund jeśli się nie mylę :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.