Victoria, Daniel i król na spotkaniu + więcej

2014/03/13


Dziś król, księżniczka Victoria i książę Daniel zjedli dziś lunch z dyrektorem generalnym  National Defence Radio Establishment,Dagiem Hartelius w Zamku Królewskim.

***

Prawdopodobnie na kolejne zdjęcia Vic będziemy musieli czekać do 17 marca, wtedy rozpocznie pięciodniowa podróż do Ghany i Tanzanii.

***


Według svenskdam za niecałe siedem tygodni książę Carl Philip ogłosi swoje zaręczyny. A ślub planują w sierpniu przyszłego roku. Ciekawe czy to prawda.  

Podają się na informację z dworu, mówiącą:  "Oczekujemy zaręczyn przed urodzinami króla" (30 kwietnia).   Mówi się, że książę sam zaprojektował pierścionek. Sofia po powrocie z RPA nie ma żadnych szerszych planów i tutaj podobnież pojawia się miejsce na zaręczyny. 

7 komentarzy

 1. Myślę, że zaręczyny są prawdopodobne. Sofia i Carl Philip są już kilka lat razem i wygląda to na prawdziwą miłość. Byłoby w każdym razie fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie by było ,gdyby to była prawda ,według mnie bardzo do siebie pasują :) I widać ,że się kochają ! No ale zobaczymy ile w tym prawdy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Carlowi Filipowi i Sofii życzę wszystkiego najlepszego ale ona mi jako księżna nie pasuje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że te zaręczyny to prawda, w końcu już sporo czasu są ze sobą.
  Myślę sobie, że ta plotka z ciążą Vic jest prawdziwa, spójrzcie jaką ma zmienioną buzię, tak samo wyglądała na ślubie Alberta i Charlene, taka ciut opuchnięta.
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 5. Pojawiły się nowe zdjęcia Madeleine z córeczką i przyjaciółką na spacerze w NY:)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.