Victoria i Daniel w Paryżu

2014/03/06


Dziś Victoria i Daniel przybyli z jednodniową wizytą do Francji. Para otworzyła wystawę Figurki Szwecji poświęconą Carl'owi Larsson'owi w Petit Palais. Dzień rozpoczęli od wizyty w Operze Paryskiej, gdzie poznali historię Jej powstania i dowiedzieli się więcej o francuskim architekcie Charles'u Garnier, który ją zaprojektował.Victoria i Daniel mieli okazję zwiedzić całą Operę. Zaczęli od... kulis.


Następnie udali się do Ambasady Szwecji we Francji. Para zjadła tam lunch i rozmawiała z przedstawiciele francuskiej społeczności i biznesu, dzięki czemu otrzymała najświeższe informacje o sytuacji we Francji.Wreszcie po południu, około 16.00 Victoria i Daniel przybyli do Petit Palace na otwarcie wystawy.  Victoria otrzymała piękny bukiet kwiatów, od razu zrobiło mi się wiosennej, a Wam :)Ceremonia otwarcia rozpoczęła się od przemówienia księżniczki. Podkreśliła w nim szczególne zdolności Carla Larssona do uchwycenia szwedzkiego charakteru i tradycji. 


Wystawa obejmuje 120 obrazów i większość prac ze zbiorów Muzeum Narodowego. Pierwszy raz, tak duża wystawa prac Carla Larssona jest wystawiana we Francji.Victoria miała na sobie nowy płaszczyk, pochodzi od Malene Birger. Mi osobiście nie przypadł do gustu, spodziewałam się całkowicie innej stylizacji.Victoria miała paznokcie pomalowane na czarno.

Zegar-2

Victoria miała w uszach bardzo interesujące kolczyki. I oczywiście fryzura, bardzo mi się podoba.

Torebka od Stelli MacCartneyCo myślicie o tej krótkiej podróży ? To dobry początek pracowitego miesiąca dla Victorii :)

6 komentarzy

 1. Moja siostra jest właśnie w Paryżu - gdybym była na jej miejscu, chyba bym zwiała z tej wycieczki i pojechała zobaczyć Victorię ;)

  Piękny nagłówek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Victoria trochę dziwnie wygląda w tym płaszczu czy tunice, nie pasuje do niej moim zdaniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. stylizacja fatalna :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Vic oczywiście z pięknym, promiennym uśmiechem. ale stylizacja fatalna. Dlaczego sama czerń ?
  Ten płaszcz ma faktycznie dziwny fason.
  Ania

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.