Książę Daniel w NY + nowe zdjęcia Estelle

2014/04/19


Na samym początku kwietnia (w sobotę 2 kwietnia), książę Daniel był widziany na meczu  hokeja na lodzie NHL Philadelphia Flyers vs Columbus Blue Jackets z byłym szwedzkim zawodnikiem NHL Peterem Forsbergiem w Madison Square Garden w Nowym Jorku.


Mówi się, że w tym czasie Victoria mogła odwiedzać siostrę. Dziwi mnie, że nie pojawiły się żadne "przecieki" do prasy. Na forum przeczytałam, że może rodzina nie spotkała się w apartamencie Madde i Chrisa, tylko w innym miejscu, tak aby nie zostali zauważeni.

***

Estelle-doll

Victoria, Daniel i Estelle sześć tygodni temu, odwiedzili już  Skansen Aquarium w Sztokholmie. Jak mówią informatorzy, zwiedzili całe.

***

 Nie zapomnijcie:

Program o Haga Palace, 21 kwietnia, godzina 20.00 SVT1

Program o Haga Palace, 21 kwietnia, godzina 20.00 SVT1 Możliwe, że będzie późnej dostępny online, będę Was informować. Program zapowiada się ciekawie !! Oto kolejne screny:

victoria-Estelle-SVTdaniel-Estelle-victoria-SVTvictoria-daniel-Estelle-SVT


Żeby Wielkanoc w tym roku,
przyszła z sukcesem u boku.
Aby żyło się Wam zdrowo,
prywatnie i zawodowo.
Wielu, wielu chwil radosnych
i cudownej, ciepłej wiosny.

Jeszcze raz wesołych świąt Wielkiej Nocy, mam nadzieję, że spędzicie Je szczęśliwie w gronie najbliższych. Wracam w poniedziałek, bądź wtorek.

8 komentarzy

 1. Ja też czekam na ten program !!! Wesołych Świąt !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak właśnie wszyscy przewidywali, że Victoria z Danielem (a może i Estelle) wybiorą się do Nowego Jorku. Szkoda, że nie pojawiły się żadne zdjęcia...
  A co do poniedziałkowego programu też czekam na niego z utęsknieniem :)
  Pozdrawiam wiosennie!
  Wesołego Alleluja!
  Stella H.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda ,że nie pojawiły się żadne zdjęcia :(

  Wesołego Alleluja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybrali prywatność i postanowili sami cieszyć się spotkaniem i rozumiem ich chociaż bardzo chętnie zobaczyła bym zdjęcia.
  Wiosna idzie a z nią święta.Ktoś o Tobie dziś pamięta.Życzę jajek kolorowych i kurczaków odjazdowych.Pyszne ciasta jedz na zdrowie i miej wciąż zielono w głowie!Niech tradycja wodę leje,bo zajączek dziś szleje.Wesołych Świąt!!!Danka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych Świąt i Mokrego Śmigusa Dyngusa *Aga*

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za życzenia, jeszcze raz Wesołych Świąt, a dziś już raczej mokrego dyngusa !! :)

  https://www.youtube.com/watch?v=2qJtWVypn7g

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.