Victoria, Daniel i Estelle na Olandii

2014/04/02Rodzina spędziła ostatni weekend (możliwe jednak, że tylko sobotę) w nowo wybudowanym letnim domu na Olandii. Victoria, Daniel i Estelle miała możliwość pojechać tam po spotkaniu Następczyni Tronu w Oskarshamn. Według naocznego świadka rodzina wybrała się także na zakupy:


W sobotę, Victoria, Daniel i Estelle byli w ICA Supermarket w Borgholm. Victoria zapłaciła za zakupy, Daniel je zapakował, a Estelle dostała lody!Do Szwecji zawitała już wiosna, a ostatni weekend był bardzo ciepły (tak jak u Nas :)), więc nic dziwnego, że Victoria i Daniel postanowili wyjechać z Estelle, chociażby na jeden dzień. Vic z pewnością bardzo się stęskniła po pięciodniowej podróży za mężem i córką.   

***


Sofia pojawiła się, już nie pierwszy raz na okładce nowego numeru Svenskdam, możemy tam przeczytać o drodze Sofii na królewski dwór.

svenskdam

***

Praca nad zaplanowaniem daty chrztu Leonore nadal trwają. Jednak jak informują pracownicy pałacu, nie trzeba będzie już długo czekać na oficjalną datę. Według expressen, Madeleine postanowiła "wziąć sprawy w swoje ręce" i obecnie wszystkie decyzje podejmowane są Jej (i króla) aprobatą, a nie tak jak wcześniej jedynie króla. 


7 komentarzy

 1. Bardzo podoba mi się tiara Victorii :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie ma żadnych zdjęć z wiosennej wyprawy na Olandię. Czy coś już wiadomo o wyjeździe Vic, Daniela i Estelle do NY?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na
   razie nic, tylko kolejne spekulacje, pojawiają się juz na wszystkich
   szwedzkich stronach. Zarowno Vic jak i Daniel nie mają wyjść do 15 więc
   to dobry moment ;) Małej Estelle bardzo podoba sie kuzynka ( ze zdjec,
   Madie prawie co dzień przysyla rodzicom i rodzeństwu zdjecia coreczki)
   chyba czas najwyższy ja poznac osobiscie ;)

   Usuń
  2. Ja mam nadzieję że na tyle spodoba się Victorii i Danielowi że znów zapragną mieć taką kruszynkę i postarają się o rodzeństwo dla Estelle

   Usuń
  3. To jest całkiem prawdopodobne, nawet z tego względu, że zazwyczaj monarcha ma przynajmniej dwoje dzieci, a Vic to przecież przyszła królowa:)

   Usuń
 3. Ja myślę, że Estelle nie będzie jedynaczką, bo wiadomo, że Victoria i Daniel chcą mieć więcej dzieci. Oboje wiedzą, że lepiej jest mieć rodzeństwo, więc na pewno i dla Estelle tego chcą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Estelle ma już dwa lata, więc myślę że niebawem możemy się spodziewać informacji o ciąży Victorii;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.