Rodzina w Högbo + spacer w Haga

2014/04/21

jkling72

19 kwietnia, Victoria za pozowała do zdjęcia z dziewczynką w Högbo.Högbo położone jest w w Sandviken, jak można przeczytać na stronie internetowej jest to: 

wyjątkowa kombinacja natury, działalności i historii kultury. Jest coś dla wszystkich, dużych i małych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych rzemieślników, którzy mają swoje firmy otwarte przez cały rok. Dwory, czerwone koszary, dom kowala, młyn, stodoła i narzędzia dają Högbo charakter i pamiątkową przeszłość.Spacer w okolicy młyna pokazuje wiele budynków ze świetności młyna.
Oprócz tego znajduje się tam plac zabaw, mały park zwierząt, w tym króliki, kury, kozy czy alpaki. 

Nie zapominajmy, że para jeszcze przed ślubem bardzo często odwiedzała to miejsce. Jest stamtąd blisko do Ockelbo, gdzie mieszkają rodzice Daniela, i Gävle, gdzie mieszka siostra Daniela, Anna.


***


Pewnym jest, że wczoraj byli już w domu. Rodzina została zauważona w parku przynależącym do Pałacu Haga. Tak wygląda ten obszar, jak widać o innej porze roku:


Jak już pewnie kojarzycie Haga znajduje się w Solnej. Jest to:

ogromny i popularny obszar, z dużymi parkami, jeziorami, lasami i ogrodami. W parku znajduje się Haga Palace (dom rodzinny), Pawilon Chiński króla Gustawa III, Świątynia Echo, turecki kiosk, starsze ruiny zamku (tak naprawdę, szczątki nigdy nie ukończonego zamku) i kilka innych ciekawych budynków na terenie (jak osobliwe Namioty Miedzi i  Butterfly House). - wikipedia.***

jessicabotvalde

Zdjęcie zrobione na lotnisku, już w Szwecji, prawdopodobnie po powrocie z NYC (opublikowane 14 kwietnia), przed nimi można zobaczyć dwóch ochroniarzy, jak śmieją się internauci, rodzinę SAPO :) Nie którzy twierdzą, że Vic i Estelle tylko odebrały Daniela z lotniska, a nie towarzyszyły mu, co by nie było mają mało toreb. Pierwsze zdjęcie Daniela z meczu (publikowane przeze mnie w poprzedniej notce) zostało zrobione 4 kwietnia, a to 13/14, więc wątpię, żeby cała trójka zabrała ze sobą tylko jedną walizkę. Jak widać ochroniarz niesie jeszcze jedną torbę, ale prawdopodobnie z własnymi rzeczami.

*** 

Dziś o 20.00 program o Haga Palace, prawie pewnym jest, że będzie dostępny online na stronie kanału :)

***

14 komentarzy

 1. Ale niespodzianka! Kolejna notka miała być we wtorek:) Dziękuję za - jak zwykle - interesujące informacje prosto ze Szwecji. Moim zdaniem liczba bagaży i czas pobytu (ok. 10 dni) wskazuje, że w NY był tylko książę Daniel:) Z niecierpliwością czekam na dzisiejszy program. Z chęcią przeczytałabym coś o rodzinie Daniela - rodzicach, Annie i jej bliskich.
  Pozdrawiam świątecznie.
  Stella H.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może byli razem, a to był bagaż pokładowy dla 3 osób. Może szli dopiero po odbiór bagażu itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie wiem czy wiesz, ale istnieje coś takiego jak przepisy, tak ogromnej walizki, nie mogli by zabrać jako bagażu pokładowego. Jest dokładnie w przepisach określone ile taki bagaż podręczny może ważyć i jakich może być wymiarów, to jest normalna, duża walizka i nie pozwolili by mu wejść z nią na pokład. Poza tym jak widać Daniel ma torbę i walizkę, a na pokład można zabrać tylko jeden bagaż :)

   Usuń
  2. Ja dokładnie wiem jaki bagaż i o jakich wymiarach można zabrać na pokład i jest to najprawdopodobniej walizka do 5 kg. A torba mogła być z powodzeniem Victorii. Każdy ma prawo wziąć bagaż do 5 kg i wiele razy widywałam rodziny podróżujące samolotem, które miały na pokładzie takie walizki wypchane po brzegi sprzętem elektronicznym, zabawkami dla dzieci, jakimiś kosmetykami, które wolno wnosić.

   Usuń
  3. Vic sama niesie juz jedna torbę ;) poza tym Daniel chyba niesie kwiaty w tej rece co trzyma estelle ;)

   Usuń
  4. Nie będę się spierać co do bagażu, bo zarówno Ty i ja mogłybyśmy mieć rację, a torebka Victorii o niczym nie świadczy jeśli ta beżowa i czarna na ramię mają razem 5 kg ;) ale jeśli jest bukiet kwiatów, to może rzeczywiście przyszły go przywitać na lotnisko.

   Usuń
  5. To jednak ja miałam rację, że byli całą rodziną :D

   Usuń
 3. Mam nadzieję, że ten program będzie szybko do obejrzenia w Internecie. Jestem bardzo ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 4. znacie jakieś filmy o Danielu i Victorii, oraz ich córeczce? Może być coś typu William i Kate, Filip i Letycja (filmy romantyczne lub inne) albo dokumentalne o Rodzinie Królewskiej a w szczególności o Vic i Danielu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a zapomniałam dodać na internecie i z najlepiej z lektorem pl lub ostatecznie napisami

   Usuń
  2. Jedyny wyemitowany w Polsce to chyba Demokraci w Koronie. Bardzo Polecam :)

   Usuń
 5. http://www.svt.se/dokumentarfilm/se-program/del-1-1820 tutaj można obejrzeć Haga Slott :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.