Daniel i Mette-Marit na EAT Forum + więcej

2014/05/27


Wczoraj, książę Daniel i księżna Mette-Marit z Norwegii uczestniczyli w pierwszym dniu EAT Forum w Sztokholmie.Głos podczas forum zabrali książę Daniel, książę Karol (poprzez połączenie wideo) oraz Bill Clinton. 

PRD-140526-02-Eat-Foto-Henrik Montgomery TT.jpg

Dużo mówiło się o spotkaniu Victorii z Mette-Marit. Jednak księżniczka musiała zrezygnować w ostatniej chwili. Jak się okazuje Vic jest chora i z tego powodu musiała odwołać wczorajsze spotkanie z Mette-Marit oraz kilka innych wyjść.

***

Silvia-ao-3

Podczas ostatniej wizyty w Ågrenska w Hovås, które jest krajowym centrum wiedzy o rzadkich chorobach, królowa wygłosiła przemówienie. Wspomniała w nim o zabawnej historii z dzieciństwa księżniczki Victorii. Dziewczynka miała małą torebkę ze szwedzkimi koronami królewskimi (monety), gdy je liczyła mówiła: "jeden tatuś, dwaj tatusiowie, trzej tatusiowie...". 

***

Mamy już ponad 1000 komentarzy !! Dziękuję, że zaglądacie na mojego bloga, mam nadzieję, że z czasem będzie Ich jeszcze więcej :)

11 komentarzy

 1. Jeden tatuś...dwaj tatusiowe...jakie to musiało być urocze jak tak liczyła ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że Victoria zachorowała :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytalam gdzies, ze Vic jest w ciąży i ogłoszą to 9 czerwca, to prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego nie wie nikt, może poza samą rodziną królewską.;) Poczekamy do 9 i się przekonamy.

   Usuń
  2. A dlaczego akurat 9.06?

   Usuń
  3. To tylko plotki i podano tę datę. Dlaczego nie wiadomo ? Plotki się nasiliły, bo Victoria jest teraz na "zwolnieniu" i ma odwołane wszystkie spotkania do 2 czerwca, mówi się, że to nie choroba a druga ciąża ;) Ale pożyjemy zobaczymy.

   Usuń
  4. Zobaczymy.:) Myślę, że 9 czerwca to dobra data... Akurat będzie po chrzcie Leonore, a wiadomość o ciąży by go przyćmiła... Ostatnio Victoria rzeczywiście nosiła luźniejsze rzeczy, więc może coś jest na rzeczy...

   Usuń
  5. Oby, czas leci ;) A Estelle przyda się rodzeństwo.

   Usuń
 4. Ciąża jest prawdopodobna, chociaż wiadomo, że może to być plotka. Byłoby jednak super no i różnica wieku między Estelle a rodzeństwem nie byłaby aż taka duża. Niezależnie co jej jest, to Victoria na pewno chce się "wykurować" do chrztu.

  OdpowiedzUsuń
 5. http://ksieznacharlene.blogspot.com/2014/05/charlene-jest-w-ciazy.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdyby się potwierdziły plotki o ciąży Victorii to byłaby bardzo dobra wiadomość. Estelle na pewno ucieszyłaby się z rodzeństwa - tak słodko wygląda na zdjęciach z Leonore.
  A anegdota o małej Vic liczącej monety z tatusiami jest urocza!
  Stella H.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.