Leonore jest chora

2014/06/25Dwór, poinformował, że księżniczka Madeleine nie będzie uczestniczyła w koncercie Childchood, ponieważ Leonore jest chora.

 Jak poinformowała Ulrika Näsholm, rzeczniczka szwedzkiego dworu królewskiego "Księżniczka Leonore jest poważnie przeziębiona". 


Madeleine postanowiła, że zostanie z córeczką. Królowa weźmie udział jedynie w kongresie i koncercie.

***

Jak prasie udało się ustalić, niania małej księżniczki, ma angielskie obywatelstwo, więc co za tym idzie z pewnością pochodzi z Anglii. Szwedzkie media już okrzyknęły ją "supernianią".

5 komentarzy

 1. Hm? A czemu supernianią? W sumie chyba nie jest taka super skoro mała Księżniczka się przeziębiła.;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie mogą tak napisać ? Bez przesady ;) Podobnież niania jest dobrze wykwalifikowana. Nie wiadomo, czy jest z nimi cały czas, przecież Leonore codziennie była na spacerach z rodzicami, więc wtedy mogła się przeziębić :) Przecież to ie musi być wina niani, a poza tym skoro już ją zatrudnili wcale nie musi to znaczyć, że nie spędzają czasu z małą i nie chodzą z Nią na spacery itp ;)

   Usuń
  2. W pełni się z Tobą zgadzam, przecież codziennie wychodzą z Nią na spacery, wtedy mogła się przeziębić, poza tym wiadomo jakie są pogody w Szwecji :)

   Usuń
  3. Jasne. Zgadzam się z Wami całkowicie. Tylko żartowałam.xD
   A propos superniani pomyślałam, że może po prostu było rozwinięcie tego tematu np. o tych kwalifikacjach czy ukończonych szkołach, kursach.;)

   Usuń
 2. Z tego co zrozumiałam to Madeleine była już z dzieckiem spakowana do wyjazdu. Kwestia tego czy z NY do Waszyngtonu miała lecieć czy może są nadal w Szwecji.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.