To jakim człowiekiem powinien być Twój książę ?

2014/07/23


Rickard: To jakim człowiekiem powinien być?


Victoria: Dobre pytanie. Nigdy nie można wiedzieć, jakim człowiekiem będzie, ale humor jest bardzo ważny. 

Rickard: I to nie tylko taki jak u clown'a?

Victoria: Nie, nie. Zwykły codzienny humor. Musi umieć rozwiązywać sprawy we właściwy sposób i być pozytywny i szczęśliwy. Następnie rodzi się oczywiście więcej oczekiwań. Nie zdarza się często, że dziewczyna poślubia mężczyznę, który nie jest miły... Ale humor jest bardzo ważny.

Rickard: Powinien być sympatyczny? (Śmiech)

Victoria: Tak (również śmiech)


Rickard: Kto w końcu, zdecyduje o tym, kto będzie Twoim przyszłym mężem ?

Victoria: Myślę, że będzie, tak jak jest w wielu rodzinach, będzie to spotkanie rodzinne. Wtedy w moim przypadku, to nie tylko matka i ojciec, zaakceptują mój wybór - ale także rząd będzie musiał to zatwierdzić. Zobaczymy kiedyś, jak sprawy się potoczą.

Rickard: Niewątpliwie narodzą się bardzo wysokie oczekiwania dotyczące tej osoby?

Victoria: Tak, oczywiście.

Rickard: Zarówno oficjalne wystosowane przez rząd i matkę i ojca, ale także nieoficjalnie przez ogół osób. Jak się z tym czujesz?

Victoria: O to powinieneś zapytać "jego", ale oczywiście to jest zawsze trudne, gdy istnieje wiele potrzeb i oczekiwań. Również z tego powodu, myślę, że ważne jest, aby mieć poczucie humoru w wielu kontekstach, nie tylko prywatnie.

Rickard: To leży w naturze miłości, która może się zdarzyć wszędzie, wszędzie ...

Victoria: Uważaj! (Chichot)

Rickard: Ojej! Ale co się stanie, jeśli serce księżniczki zdobędzie kogoś, kto nie bardzo będzie pasował do oficjalnych zobowiązań?

Victoria: Tak, trudno powiedzieć swojemu sercu, aby przestało dla kogoś bić, więc trzeba by rozwiązać problemy w takiej sytuacji.

Rickard: Que cera cera...Wywiad z programu podsumowującego rok rodziny królewskiej, emitowany w 2000 roku. Vic i Daniel jeszcze się wtedy nie znali ;) 

14 komentarzy

 1. jaką ona musi być mądrą, wartościową i dobrze wychowana osobą, podziwiam ją. Szkoda że nie ma jej zdjęć z wypadów do kina, na zakupy ciekawe jaka była by wtedy

  OdpowiedzUsuń
 2. Victoria jest wspaniała, idealna księżniczka, razem z Danielem bardzo do siebie pasują i tworzą piękną parę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł na notkę, fajnie się coś takiego czyta z perspektywy czasu, można osądzić czy Victoria wybrała takiego faceta jak chciała ;) Moim zdaniem tak, a Wy jak sądzicie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też myślę, że dobrze wybrała :)

   Usuń
  2. Jak najbardziej, bo po prostu się zakochała i to ze wzajemnością :) Daniel miał ogromne wyzwanie wchodząc do SRK, ale dał sobie radę. Ważne żeby ze sobą byli szczęśliwi, a widać, że tak na pewno jest :)

   Usuń
 4. myślę że Daniel idealnie odnalazł się w nowej roli, a wiadomo że to na pewno nie było dla niego łatwe zadanie:) bardzo ich lubię i uważam że ich miłość jest wprost wypisana na ich twarzach:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Victoria chyba rzeczywiście wybrała mężczyznę ze swoich wyobrażeń. A przynajmniej Daniel na takiego wygląda.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta żółta biżuteria pasuje jak wół do karety. I nie chodzi mi wcale o kolor

  OdpowiedzUsuń
 7. Urodziłaś się w dniu koronacji wielu polskich monarchów, jakie miłe powiązanie z Twoim zainteresowaniem ! Wszystkiego Najlepszego !!

  W.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, dziękuję za pamięć :) aż dzisiaj miło mi się jeździło samochodem, na jednej ze stacji było sporo mówione o monarchii ;) Chociaż jedna dziewczyna mnie rozwaliła, stwierdzając, że gdyby była królową przetopiłaby koronę na złote łoże dla biednych xD

   Usuń
 8. http://royauxsuedois.r.o.pic.centerblog.net/6329c158.jpg

  Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do widoku Carla bez brody ;) a Wy ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Najlepszego ! dzisiaj rowniez swietuje brata urodziny i imieniny a jutro moje ;) Carl z broda jest bardziej sexy

  OdpowiedzUsuń
 10. Super notka, Vic jest naprawdę bardzo mądra i dowcipna :)
  Ania

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.