Czerwcowe przyjęcie w Haga Palace

2014/08/06

leo-Razzak-Victoria-Prince-Daniel
leorazzak.com

Na początku czerwca w Haga Palace odbyło się jedno z licznych przyjęć pary książęcej, o których nie zostaliśmy poinformowani.
Jednym z zaproszonych był Leo Razzak. Na swojej stronie umieścił żartobliwy wpis: 

 (...) dzisiaj był jeden z moich lepszych dni .. zostałem dzisiaj zaproszony do domu Victorii i Daniela .. Tak podskoczyłem z Estelle na kanapie, rozmawiałem o różnych rzeczach z Danielem i doświadczyłem ogromnej miłości Vicky do taty !! Trudno wyobrazić sobie lepszego przedstawiciela Szwecji od Naszej księżniczki, ona jest (kur...) w porządku! Przy okazji, nowa Estelle, ona jest gwiazdą!

Dzięki temu wpisowi mogliśmy dowiedzieć się o kolejnym nieoficjalnym przyjęciu w rezydencji rodziny książęcej, tym razem było to spotkanie popołudniowe, nie wieczorne, jak było przy okazji ostatniego o którym przypadkiem się dowiedzieliśmy. 


Z pewnością rozpoznaliście sukienkę Victorii brytyjskiej marki Preen by Thornton Bregazzi, musiała bardzo ją polubić, widzimy ją w niej trzeci raz w krótkim odstępie czasu. 

Ubierz Victoria ALMA Award 2014

Pierwszy raz na wręczeniu nagród Astrid Lindgren Memorial Award 2014, 2 czerwca. 


Następnie 13 czerwca w Göteborgu, na obchodach 25-lecia Nordens Arka.


***

Zachęcam do polubienia facebook'owej strony bloga {tutaj} :)

7 komentarzy

 1. Cóż za dosadny opis.;) Ale z drugiej strony dzięki niemu dowiedzieliśmy się o czymś nowym związanym z Victorią.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, tak wysilił się,jednak dobrze, że o tym napisał, bo ktoś może utwierdzić się w swoim przekonaniu, że oprócz oficjalnych wyjść i spotkań zapowiedzianych przez dwór członkowie rodzin królewskich, czy to szwedzkiej, hiszpańskiej czy jeszcze innej, nic nie robią. A dobrze wiemy, ze tak nie jest ;)

   Usuń
 2. hahaha niezle ;) wlasnie przeczytalam to na jego instagramie ;) haha opis no imponujacy, ze tak powiem ;) i jeszcze z nimi byla mala Estell ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. są zdjęcia z wakacji Maddie i jej rodziny w Bari :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Na tym ostatnim zdjęciu ta sukienka z tym żakietem wyglądała strasznie. I jeszcze te buty. Teraz bardzo mi się spodobała :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co do serii o królu, o co prosiłyście pod jedną z poprzednich notek, z przyjemnością coś takiego stworzę, jednak znacznie późnej, ponieważ na razie kończę pracę nad kilkoma notkami tematycznymi (może jedna z nich pojawi się już jutro, ale nie obiecuję) i serią na koniec wakacji, o której Wam jakiś czas temu wspominałam (pytałam czy wolicie kilka notek czy jedną długa, to pytanie nie odnosiło się do serii o królowej ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. W sumie to się nie dziwię, że koleś się tym pochwalił na portalu społecznościowym, gdyby taki zaszczyt spotkał mnie to też nie omieszkałabym o tym napisać :)
  Ania

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.