Obchody 1000-lecia diecezji Skara

2014/08/30

Princess Victoria - Swedish Royals Attend Celebrations To Mark the 1,000th Anniversary of Skara Diocese

Dzisiaj, para książęca przybyła na obchodu 1000-lecia diecezji Skara. Victoria i Daniel dzień rozpoczęli od wizyty w Muzeum Västergötlands, gdzie Następczyni Tronu otworzyła wystawę  ”Tusen år i kyrkans spår” (tysiąc lat kościoła).


Crown Princess otwiera wystawę "Tysiąc lat Kościoła" ścieżek. Zdjęcie przedstawia złoty ołtarz w formie pożyczki z Muzeum Historycznego w Sztokholmie w lecie, a zatem są powrotem do cięcia po 800 lat. Zdjęcia: Adam Ihse / TT

Następnie para wzięła udział w specjalnym nabożeństwie z tej okazji celebrowanym przez arcybiskup Antje Jackelén. Victoria podczas mszy odczytała drugi List Św. Piotra.

Arcybiskup Antje ERZ i Crown Princess podczas zewnętrznej nabożeństwa w tłumie. Zdjęcia Adam Ihse / TT

Na koniec Vic i Daniel przeszli ulicami miasta w kierunku Stadshotellet, gdzie zjedli obiad z arcybiskup Antje Jackelén.

Princess Victoria - Swedish Royals Attend Celebrations To Mark the 1,000th Anniversary of Skara Diocese

Księżniczka miała na sobie płaszczyk w paski, który widzieliśmy podczas urodzin króla w tym roku {tutaj} oraz nową sukienkę. Niestety razem sukienka i płaszczyk nie wyglądają dobrze.
zimbio, kungahuset

***

Rodzina O'Neill

Pojawiło się nowe zdjęcie Madde, Chrisa i Leonore, zostało zrobione w parku w Sztokholmie.

RD, za pośrednictwem francuskiego bloga

9 komentarzy

 1. Victoria ma przepiękną sukienkę i piękny płaszcz,ale w takim duecie wg mnie za dużo się tu dzieje. czekam aż będą mogły zaprezentować się osobno;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka masakra. Czasem jak Victoria coś ubierze to aż żal patrzeć... Owszem sukienka ładna, ale na co ten płaszcz? Rozumiem, że modnie jest łączyć kontrastowe faktury, ale w tym wypadku przesadziła. Powinna była ubrać jakiś biały płaszczyk lub marynarkę a ten zostawić w garderobie.
  Nareszcie ma jednak buty odpowiednie do figury czy na grubszym obcasie-słupku, bo w takich wygląda dobrze i nie gną się jej obcasy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Victoria ma kazdego dnia wyjascia,super non stop ja widziec i jej dobrane ze smakiem i szykiem stylizacje.pieknie wyglada i zachywca kazdego dnia

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiejsza stylizacja Victorii nie jest w moim stylu.Bardzo miło zobaczyć nowe zdjęcie księżniczki Madeleine z rodziną:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Połączenie wzorów jest złe. Sukienka i płaszcz są moim zdaniem ładne, ale nie razem. Dziwne, że wybrała takie połączenie, mając pewnie z 1000 rzeczy w szafie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzisiejsza stylizacja Vic to taki koszmarek modowy... Sukienka wygląda jak cerata na stół a płaszcz bardzo ją poszerza. Stroik na głowę też niezbyt udany. Cóż, każdy może mieć gorszy dzień, bo tak ogólnie to uwielbiam ją i jej styl.

  OdpowiedzUsuń
 7. może stylizacja nietrafiona ale Wiktoria jak zawsze ma cudowny i promienny uśmiech

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się, krotki i paski zupełnie do siebie nie pasują.:(

  OdpowiedzUsuń
 9. Strasznie nie trafiona ta stylizacja, płaszcz ok, ale pod nim powinna być jednokolorowa sukienka bez wzorków. A jeśli już to na pewno nie w kropki lub w kratkę. Do linii to nie pasuje :(
  Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.