Stylizacja miesiąca

2014/08/31

Dzisiaj pierwszy raz rozpocznę na blogu sondę w której pod koniec każdego miesiąca będziemy wybierać najlepszą stylizację. 

1.
2.
3.
4.
5.
6.
Princess Victoria - Princess Victoria Attends Baltic Sea Seminar
7.
8.
Princess Victoria - Swedish Royals Attend Celebrations To Mark the 1,000th Anniversary of Skara Diocese
9.
***

Pamiętam, że pojawiło się pytanie o powrót do serii "Sobota z tiarą", wróci ona na bloga w najbliższym czasie ;).

***

Pojawiło się także kilka pytań co do zajęć Victorii, kiedy nie odbywa ona oficjalnych spotkań. Codziennie rano, tak jak para królewska Vic przyjeżdża do swojego biura w Zamku Królewskim, gzie spędza większość dnia. Najczęściej przygotowując się do zbliżających się spotkań i podróży, czyli czytając masę dokumentów i książek, pracując nad rozwojem fundacji pary książęcej lub odbywając wiele spotkań nie podawanych przez pałac (odbywa co najmniej dwa-trzy takie spotkania w tygodniu). Poza tym cały czas się dokształca, już kilka miesięcy po narodzinach Estelle zapisała się na zaoczne studia.

10 komentarzy

 1. To, że nadal się dokształca bardzo dobrze o niej świadczy. Pokazuje, że tytuł Następczyni Tronu zdecydowanie jej się należy. Nie jest zapatrzona w siebie, nie uważa, że "wszystko wie, co miała w życiu osiągnąć, to już osiągnęła". Nadal się dokształca, nadal przeżywa nowe przygody. I to w niej najbardziej lubię. Naturalność i to, że nie wywyższa się nad innych :)

  myheart-mymusic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepsze stylizacje to nr 6 i 7

  OdpowiedzUsuń
 3. Victoria jak każdy ma lepsze i gorsze,ale żeby jedne byłe lepsze inne muszą być gorsze.Mi najbardziej podoba się stylizacja nr.6.Nie którym ludziom wydaje się że jak się nie pokazują publicznie to nic nie robią ale do tych wystąpień muszą też się przygotować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie numer jeden to 2 a tak to 4, luznie, fajnie, zwyczajnie i 7. Pokazuje to co najlepsze w Victorii. Jej pieknie wcieta talia :) z tego moze byc dumna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Victoria zawsze była bardzo pilna w swojej pracy. Nic dziwnego, że jest tak lubiana.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie urzekła 8 :)
  Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 7. jak dla mnie zwycięzcą sierpnia jest 2:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie też! Głos dla stylizacji nr 2!

   Usuń
 8. Dla mnie 7:) Najlepiej podkreśla świetną powakacyjną figurę Vic. Chociaż sercem jestem też z sukienką z h&m:D

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój faworyt jeśli chodzi o stylizację to zdecydowanie 6! ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.