Victoria na seminarium "Our Seas - Our Future"

2014/08/27



Dzisiaj księżniczka Victoria przybyła na międzynarodowe seminarium WWF Our Seas – Our Future, na którym rozmawiano o globalnych wyzwaniach stojących przed ratowaniem mórz i oceanów. Spotkanie odbyło się w Ambasadzie Finlandii w Sztokholmie.


Victoria wręczyła także nagrodę Årets Östersjöbonde (The Swedish WWF Baltic Sea Farmer of the Year Award 2014) rolnikowi Fredrikowi Anderssonowi z gminy Västervik.

Princess Victoria - Princess Victoria Attends Baltic Sea Seminar

Victoria ma na sobie nową sukienkę Ril's , torebkę od Stelli Mc Cartney oraz kolczyki Kreuger.

kungahuset, facebook, zimbio

8 komentarzy

 1. VICTORIA ZRÓB COŚ ZE SWOIMI WŁOSAMI ! Rozpusc je wreszcie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Victoria moim zdaniem nie tak ładnie wygląda z rozpuszczonymi włosami, chyba, że będą odpowiednio pielęgnowane. Wiadomo, że po tylu latach częstych fryzur na specjalne okazje itp. może mieć zniszczone włosy, ale temu można zarazić a Victoria woli koki. Na jednym zdjęciu z wizyty na Islandii było widać, że ma włosy niezbyt ładne, dosyć suche. Także myślę, że takich pięknych włosów jak Mary mieć nie będzie, ale zawsze może o nie bardziej dbać ( i nie wiem czy dba i jak, ale widzę, że ich kondycja nie jest najlepsza)

   Usuń
  2. Vic jest bardzo ładnie w rozpuszczonych włosach ale faktycznie są dość marne. Można jednak o to zadbać, to nie jest nie wiadomo jaki wysiłek i koszta.

   Usuń
 2. Moim zdaniem Victoria lepiej wygląda w związanych włosach

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.pinterest.com/search/pins/?q=sofia%20hellqvist&rs=ac&len=15 mozna znalezc wiele zdjec sofie ale jak wpiszecie VICTORIE LUB MAD to dostaniecie tez mase zdjec-polecam pinteresta

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo podoba mi się Twój blog. gratuluję!!! mam tylko jedną małą uwagę... zdjęcie Wiktorii na stronie tytułowej nie jest trafione. Wiktoria wygląda na nim jakby była... nieładna. A przecież jest piękną przyszłą królową. Jak można zmienić je na jakieś inne byłoby chyba lepiej. ale to tak na marginesie bo treść blog jak wspominałam jest profesjonalna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wlasnie,ze fajne rodzinne zdjecie i Victoria pieknie,naturalnie,dostojnie wyglada
   to przyszla krolowa,zona,matka a nie nastolatka czy modelka czy gwiazdeczka z gazet

   Usuń
 5. O tak, Vic zdecydowanie powinna mieć rozpuszczone włosy!!!
  Ania

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.