Spotkanie Międzynarodowej Rady World Childhood Foundation

2014/09/09


W poniedziałek, rozpoczęło się trzecie spotkanie Międzynarodowej Rady World Childhood Foundation. W związku z tym wczoraj, wieczorem odbył się uroczysty bankiet w Berns Hotel, oraz dzisiaj odbyło się spotkanie rady na Zamku Królewskim.

Międzynarodowa rada powstała w 2013 roku, podczas jej spotkań omawiane są wspólne kwestie czterech siostrzanych fundacji World Childchood - w Szwecji, USA, Niemczech i Brazylii. 

Podczas dzisiejszego spotkania, królowa i przewodniczący Kenneth Bengtsson rozpoczął coroczne spotkanie. Następnie cztery biura ze Szwecji, USA, Brazylii i Niemiec przedstawiły roczny raport oraz plany na przyszły rok. Po lunchu, który odbył się w apartamentach księżnej Sybilli, szwedzka dziennikarka oraz autorka, Caroline Engvall mówiła o handlu dziećmi. 

Doroczne spotkanie zakończyło się księżniczki Madeleine przedstawił prezentację na temat kampanii Dzieciństwo Dziękuję.  Zdjęcie: Kungahuset.se.  Pobierz obraz w wysokiej rozdzielczości, patrz link na dole.

Spotkanie zakończyła księżniczka Madeleine, która mówiła m.in. o ThankYou by Childhood, globalnej inicjatywie, która ma na celu podkreślenie znaczenia bezpiecznego i kochającego dzieciństwa.

Jeszcze dzisiaj wieczorem, para królewska oraz księżniczka Madeleine i Jej mąż wezmą udział w kolacji na Zamku Królewskim, która zakończy spotkanie międzynarodowej rady fundacji. 

1 komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.