Victoria i Daniel w Ostra Goinge

2014/09/24

Aujourd'hui, La Princesse Victoria et le książę Daniel ont VISITE Ostra Goinge, dans le Comte de Skania

Dzisiaj rano, para książęca przybyła z oficjalną wizytą do Ostra Goinge, dzień rozpoczęli od odzwiedzin Tailwind w Glimåkra. Na miejscu zostali powitani przez władze regionu oraz bardzo podekscytowanych uczniów miejscowej szkoły. 


Po powitaniu Victoria i Daniel udali się do Göinge Näringsliv, stowarzyszenia zrzeszającego firmy znajdujące się w regionie. W tym czasie para miała okazję zwiedzić obiekt i spotkać się z miejscowymi przedsiębiorcami.  

Crown Princess chodził na Tailwind i przywitał pracowników Spółki. Zdjęcie: Stella Zdjęcia

Następnie para "ruszyła w teren", najpierw za pozowała do kilku zdjęć, a potem Victoria zmieniła swoje kozaki na wysokim obcasie na kalosze. 

Aujourd'hui, La Princesse Victoria et le książę Daniel ont VISITE Ostra Goinge, dans le Comte de Skania

Victoria i Daniel zwiedzili Wanås Gods, należące do Baltzara Wachtmeistera i Kristiny Wachtmeister. Farma  ta, jest największym producentem mleka organicznego w Północnej Europie. 

Malmö Wachtmeister i Kristina Wachtmeister, który prowadzi Wanås Bogowie, pokazał Crown Princess i Książę Daniel oborę. Nieruchomości jest jednym z największych producentów w Europie północnej mleka organicznego. Zdjęcie: Stefan Lindblom / Stella Zdjęcia

Po tym para udała się na obiad do Wanas, gdzie serwowano potrawy przygotowane z lokalnych produktów.

Aujourd'hui, La Princesse Victoria et le książę Daniel ont VISITE Ostra Goinge, dans le Comte de Skania

Wizytę w regionie para zakończyła zwiedzaniem wystawy Wanås Konst w parku. Victoria i Daniel zwiedzili część wystawy słuchając audio-przewodnika dla dzieci. 

Wanås również przeznaczony dla dzieci ze specjalnymi potrzebami i dzieci z unikalnych doświadczeń. Zostały one zaangażowane w produkcji przewodników audio, w związku z rzeźbami. Tutaj para część Crown Princess z audioprzewodnikiem dzieci. Zdjęcie: Stefan Lindblom / Stella Zdjęcia

Ten dzień z pewnością był ciekawy dla pary książęcej, której dopisywał humor. Było to z pewnością miłe urozmaicenie dla codziennych spotkań. 

Crown Princess wziął udział w sztuce Wanås. Każdego roku, Nordic i międzynarodowych artystów w celu tworzenia sztuki w parku. Dzisiaj, tutaj, w ponad 50 stałych prac. Zdjęcie: Rickard Hansson

Miłego dnia !!

1597714--princess-victoria-i-Prince-950x0-1.jpg

10 komentarzy

 1. Chyba w tym miesiącu nie doczekamy się podania daty ślubu Carla Philipa i Sofii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe, że nie, może właśnie zaczynają wszystko planować i ustalać datę ślubu i podadzą ją na początku października?

   Usuń
  2. Możliwe że dopiero w październiku poznamy datę

   Usuń
 2. Estelle wolała pójść do przedszkola? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Planuję napisać do Victorii jak myślicie długo będę czekać na odpowiedz i czy w ogóle ją otrzymam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zawsze czekam jakieś trzy tygodnie. Odpisują zawsze i dołączają zdjęcia ;)

   Usuń
 4. Mam nadzieję, że pojawi się więcej zdjęć, bo te 2 są bardzo ładne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej jest więcej fotek. Przy okazji ostatnich, luźniejszych stylizacji Victorii na stronach hiszpańsko-języcznych pojawiły się plotki, że jest w ciąży.;) Podobno wraz z Danielem opowiadali (ostatnio), że chcieliby mieć większą rodzinę. Media sugerują, że to już ten moment.;)

   Usuń
  2. W kwietniu w programie o Haga Palace, Daniel powiedział, że jest to dobre miejsce dla Estlle i Jej przyszłego rodzeństwa ;)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.