Victoria i Estelle na Prince Daniel's Race

2014/09/07


Dzisiaj, Victoria i Estelle udały się do Gaga Parking na Prince Daniel's Race i przypadający dzisiaj Dzień Sportu.


Właśnie dzisiaj drugi rok z rzędu odbywa się  wyścig księcia Daniela. Przybyło na niego ponad 1300 dzieci, książę osobiście wręczy medale wszystkim uczestnikom wyścigu.Księżniczka miała także okazję nauczyć się swojego imienia w języku migowym.
Powyżej Victoria i Estelle w ubiegłym roku.

*** 

W niedziele Carl brał udział w wyścigach samochodowych. Na miejscu wspierali go: król Karol Gustaw, księżniczka Madeleine (która ubiegły weekend spędziła z Chrisem i Leonore w Gstaad) oraz narzeczona Carla i Jej siostry i tata.


Powyżej Sofia i Jej siostry Sara i Lina, poniżej para z tatą Sofii.Nie zabrakło także Leonore ;)

12 komentarzy

 1. Będzie więcej zdjęć? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiadomo, dla Daniela było to oficjalne wyjście ale Vic i Estelle były tam prywatnie

   Usuń
 2. http://royauxsuedois.centerblog.net/m/ wiecej zdjec znajdzoecie tutaj

  OdpowiedzUsuń
 3. Sofia świetnie wygląda, jest najładniejsza ze swoich sióstr.

  Obstawiam, że Vic założy dziś coś nowego xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale Estelle ma ładne, długie włoski! A Sofia promienieje - jest przepiękna! Nie wiem czy tak to wyszło na zdjęciach, ale wydaję mi się, że wyprostowały się jej nieco zęby...

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście Sofia wygląda prześlicznie. Najwyraźniej miłość jej służy.:)
  Estelle z kolei wygląda na tym pierwszym zdjęciu na łobuziaka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sofia może teraz miec satysfakcję, bo wielu ją obrażało, że brzydka, wielkie czoło, krzywe zęby a teraz? Wygląda przepięknie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Znowu to samo!! eh!! Nie wiadomo, że notka została zaktualizowana o nowe zdjecie Estelle i inf o jezyku migowym oraz zdj i inf o Carlu i Sofie. ;(( Natknełam się na ta notkę sprawdzając zdjęcia z ostatnich wyjść Wiktorii, czy przypadkiem nie widac jakiegoś brzuszka, czy faktycznie coś ukrywa pod luźnymi ciuszkami.
  :((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacja o aktualizacji / była pod nowsza notka ;)

   Usuń
  2. inf była ale jeszcze wtedy nie było zdj Carla i Sofie (można było zrobić oddzielna notkę, a nie tak wszystko naćkane)

   Usuń
  3. Było, było ;) Innym jakoś nie przeszkadza. Staram się zawsze Was informować, ale naprawdę myślisz, że mając masę innych spraw na głowie,będę o wszystkim pamiętała i specjalnie będę pisała oddzielną notkę co zajmuje trochę czasu ;)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.