Victoria w Rydze

2014/09/17

19 komentarzy

 1. Wiktoria na serio wygląda jakby była w ciąży ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie macie innych tematow tylko ciaze wam w glowe? ehhhhhh....

   Usuń
  2. A czemu nie możemy o tym rozmawiać ?

   Myślę, że Vic na prawdę może być w ciąży ;)

   Usuń
  3. Jeśli Wam mało to można jeszcze zastanawiać się nad artykułem pod poniższym linkiem, który sugeruje, że małżeństwo Madeleine i Chrisa przeżywa kryzys.

   http://stoppapressarna.se/kungligt/madeleines-och-chris-kris-i-aktenskapet

   Dodatkowo hiszpańskie media sugerują, że para widziana była podczas kłótni, którą Chris zakończył w barze pocieszając się dużą ilością alkoholu.

   Usuń
 2. nie jest w ciazy

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mi się wydaję że ona jest w ciąży

  OdpowiedzUsuń
 4. Znów ten płaszcz, który nie przypadł mi do gustu. Szkoda, że nie widać sukienki (?) pod spodem...

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jest tego się na pewno nie domyślimy, ale na pewno dobrze by było gdyby była, w końcu Wiliam i Kate mają krótszy staż małżeński, tylko roczne dziecko i dużo czasu do objęcia tronu i odchowania dzieci a nie odkładali decyzji o kolejnym dziecku. Zastanawiam się coraz bardziej co sprawia że Victoria nie decyduję się na rodzeństwo dla Estelle, może są jakieś problemy medyczne, czasem tak bywa że nawet pary które mają już dziecko mają problemy z kolejną ciążą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swoją drogą Vic ma już 37 lat, więc jeśli chce mieć zdrowe dziecko, czy jakiś innych problemów w ciąży itd... to chyba powinna się śpieszyć...

   Usuń
  2. A co Nas obchodzi Kate i William!!! Przestańcie porównywać Vic i Daniela z K&W, bo to niedorzeczne.
   Kate nie angażuje się w sprawy państwa, nie przyjmuje wizyt zagranicznych, nie robi nic prócz niańczenia dziecka i zakupów (sorry, ale jej ilośc patronatów i wyjść nie powala i dopóki pewnie nie skończy 40 lat, nie urodzi sobie tylu dzieci ile chce to więcej nie będzie mieć). Vic ma o wiele więcej obowiązków niż ona. Kate nie jest następczynią tronu.
   Do tego ja uważam, że Kate i William wpadli... niedawno (w Australii) mówili, że nie są gotowi, bo synek jeszcze malutki a teraz już jest duży?
   Przestańcie porównywać, bo to nie ma sensu.

   Usuń
 6. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Krol-Szwecji-Karol-XVI-Gustaw-mial-wypadek-samochodowy,wid,16891659,wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Akurat w tej stylizacji byłoby lepiej, gdyby nie miała tak ciasno związanych włosów.

  Szczerze mówiąc, to też dziwię się, że rodzeństwo dla Estelle jeszcze nie jest w drodze. Może rzeczywiście Victoria i Daniel mają jakieś problemy. Oby nie...

  OdpowiedzUsuń
 8. to, ze nie ma juz 20 lat i moga miec problemy z zajsciem w ciaze ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. A czy możemy liczyć na jakąś notatkę o ciąży Charlene?Może są jakieś nowe zdjęcia? Od początku ciąży widzieliśmy ją zaledwie kilka razy, za chwilę urodzi i nawet się tą ciążą nie nacieszymy.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.