Estelle w parku + wiecej

2014/10/20


Niestety rodzina książęca nie pojawiła się wczoraj na meczu Swedish Open Tennis. Jednak Estelle została zauważona bawiąc się w parku.
Zdjęcie księżniczce zrobiła mama chłopca, którego widzimy na zdjęciu. Estelle jest według niej słodka i świetnie bawiła się z jej synem.

***

Jutro wreszcie zobaczymy Victorię. Notka pojawi się dopiero w środę, ponieważ mnie jutro nie będzie. Mam nadzięje, że jutro dwór nie poda jakiś ważnych informacji ;)

Ostatnio Vic miała mniej obowiązków niż zwykle, jednak tylko w ubiegłym tygodniu odbyla co najmniej dwa spotkania z których nie pojawiły się żadne zdjęcia. Wiemy jedynie, że była to audiencja i spotkanie w związku ze zbliżającą się dwudniową wizyta w Estonii pod koniec miesiąca.

***

Pojawiła się informacja, że w ubiegłym roku Victoria i Daniel byli świątecznymi wolontariuszami. Robili to prywatnie, z własnej woli. Oczywiście nie pojawiły się z tego żadne zdjęcia, cala sprawa wyszla na jaw kilka dni temu. Możliwe, że para książęca również w tym roku zaangażuje się w wolontariat.

***

Prawdopodobnie w tym miesiącu w Szwecji była Księżniczka Madeleine z mężem i córką. Chris został nawet zauważony na spotkaniu biznesowym w Sztokholmie.

8 komentarzy

 1. Biedna Estelle, nawet nie może spokojnie pobawić się w parku :( pewnie tylko w parku koło pałacu ma spokój.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie zobaczyć, że masz,kontakt z innymi brogrerkami, widać, że szanujecie swoją pracę i pomaganie sobie nawzajem ;) to jest naprawdę super ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomnialam, Estelle ślicznie wygląda, chociaz szkoda, że nie ma wcale prywatności. Teraz czekam na oficjalne jesienne zdjęcia Estelle z rodzicami ;)

   Usuń
 3. Estelle chyba nie za bardzo przeszkadza zainteresowanie jej osobą. A przynajmniej na razie.;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego mam nadzieję, że nie będzie jedynym dzieckiem Victorii i Daniela, bo wtedy cała uwaga będzie skupiona na niej.

   Usuń
 4. Z BLOGA MARTY
  AKCJA!!!
  Anonimowy20 października 2014 20:55

  Marto,czy ja moge miec wielka prosbe do Ciebie i Czytelniczek?jest to coś naprawdę ważnego i wielki,zacny cel.
  Chodzi o moja siostrę i w jej imieniu się zwracam orazi konkurs bardzo ważny dla niej o zyciowe marzenie
  Moja 21 letnie siostra jest chora na nowotor zlosliwy kości :( i ma wielkie marzenie wyjechac do RPA - jest chora więc nie dla niej już nie ma znaczenia ,że może złapać ebole czy malarię etc może to być jej statni wyjazd:(
  Startuje w konkursie o wycieczke marzen http://rainbow787.fly4free.pl/zdjecie/6291/konkurs-rainbow-tours-rpa/?c=rainbow787 i kochani wystraczy tylko sie zalogować na fly4free.pl i kliknąc "głosuję" na pracę konkursową siostry. Będę niezmiernie wdzięczna wszystkim osobom z dobrym sercem. I pamietajcie kochane ,że dobro wyrządzone wraca do Was potrójnie. Zależy mi na szczęściu siostry,bardzo ją kocham i wiem,że mogę ją niedługo stracić:( jestem tym faktemz rozpaczona ,ale zrobię dla kochanej siostry wszystko żeby ją uszczęśliwić ,ponieważ bardzo dużo dla mnie znaczy i stąd pomysł żeby zwrócić się do Was dziewczyny i do kochanej Marty-autorki najlepszego bloga w sieci i mojego ukochanego bloga o pomoc ,bo wiem,że mogę na Was kochane liczyć.
  Za każdy bezinteresowny głos z całego serca dziękuję i nawet nie wiecie ile dobrego w tym zrobiliście dla kogoś wyjątkowego,ważnego w moim życiu.
  Moc całusków dla każdej dobrej duszyczki Alicja

  DZIEWCZYNY POMAGAJMY I PRZYŁĄCZMY SIĘ DO TEJ AKCJI.
  TAKA SIOSTRA TO SKARB
  POMOŻEMY NIE MOŻEMY PRZEJŚĆ OBEOJĘTNIE!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. kolejny raz bo na poprzednim blogu też to napisałam- serio nie jest ważne że zarazi się ebola??? że przywlecze chorobe do Polski i zarazi wszystkich wkoło??? to nie jest ważne? jak chce tam jechac to niech tam siedzi i nie wraca żeby nas pozarażać:/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to samo sobie pomyślałam, bardzo NIEODPOWIEDZIALNE
   dla niej nie jet ważne skoro umiera, ale Polacy chcemy żyć w zdrowiu

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.