Oficjalna wizyta w Estonii - dzień IIPara książęca kontynuuje oficjalną wizytę w Estonii. Dzisiejszy dzień spędzają w Tallinie i Tartu, gdzie z samego rana udali się do Ericsson Esti AS, jednego z największych zakładów Ericsson na świecie.
Para książęca dowiedziała się więcej działalności badawczej, rozwoju i współpracy firmy z lokalnymi przedsiębiorstwami.Po tym para udała się na wycieczkę do oddalonego o 20 mil Tartu. Tam na szwedzką delegację czekał już lunch i członkowie Estońskiego Stowarzyszenia Studentów. Po nieco swobodniejszym spotkaniu Victoria i Daniel udali się do Muzeum Narodowego.Para miała tam okazję obejrzeć wystawę złożoną ze szwedzkich eksponatów przekazanych w depozyt Estońskiemu Muzeum Narodowemu.Następnie odbyło się seminarium "Moda, dziedzictwo kulturowe i różnorodność". Na zakończenie swojej podróży para książęca udała się do założonego przez Gustawa II Adolfa w 1632 roku  Uniwersytetu W Tartu. Uczelnia ta jest jedną z najstarszych w Europie Północnej. Victoria i Daniel wzięli tam udział w kolejnym seminarium, tym razem na temat stosunków między Szwecją a Estonią.Dzisiaj Victoria prezentowała się o niebo lepiej niż wczoraj, nie była już po Niej widać zmęczenia. Także stylizacje można zaliczyć do udanych. Księżniczka miała na sobie żakiet LK.Bennett w kolorze idealnie pasującym do Jej karnacji. Pod spodem można dostrzec nową bluzkę Stelli McCartney, znane Nam już buty Tabithy Simmons i torebę od Ralpha Laurena (identyczną posiada księżna Mary).Do zobaczenia ;)

14 komentarzy

 1. bardzo śllicznie wygląda , zdecydowanie lepiej niż wczoraj :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, Vic wygląda dziś bardzo ładnie :) aż miło.popatrzeć :)

  katethecambrdiges.blogspot.com
  myheart-mymusic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna stylizacja, bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi sie nie podobają te buty do takich spodni, zle to wygląda.Poraz kolejny wybrala niebieski kolor,chyba musi być modny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi z kolei nie podobają się spodnie.;) Są za krótkie i optycznie skracają nogę mimo fajnych butów.;)

   Usuń
 5. W nowym życiu na gorąco jest wzmianka o Madeleine o spacerze z Leonore

  OdpowiedzUsuń
 6. wysłałam maila na ksiezniczka_blog@interia.pl
  będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tez nie dostałam odpowiedzi :(
   Ania

   Usuń
  2. Jeśli chodzi o kolaż to nie wysyłałem w tej sprawie żadnych wiadomości, jeśli zwykła wiadomość to wieczerem nie miałam czasu na sprawdzenie poczty ;)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.