Nowe zdjęcia Madeleine i Jej rodziny + więcej

2014/11/07


Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia księżniczki Madeleine i Jej przyjaciółki. Panie zostały zauważone w dzielnicy SoHo na Manhattanie. Madres miała na sobie szarą kurtkę/sweter z Zary. Juz wiem na ci zapoluje na najbliższych zakupach ;)


expressen.se 

Wcześniej Madeleine była widziana z mężem i córeczką. Rodzina spacerowała po Manhattanie.

***

Dzisiaj na Zamku Królewskim Victoria odbyła spotkanie z Janem Eliasson, zastępcą Sekretarza Generalnego Organizacji Narodów Zjednoczonych, jak na razie nie pojawiły się żadne zdjęcia.

***

Wszystkich biorących udział w kolażu zachęcam do zajrzenia na swoją skrzynkę mailową :)

***

Na koniec, bardzo się cieszę mogąc Was poinformować, że wszystko poszło po mojej myśli, a blog ma swój Newsletter. Każdy kto się na niego zapisał otrzymał już pierwszą wiadomość ode mnie (no przecież musiałam to jakiś przetestować, a poza tym nie mogłam się już doczekać, aby zobaczyć efekt końcowy mojej pracy ;)) Normalnie, każdy kto zapisze się do newslettera znajdzie na swojej poczcie wiadomość ode mnie ostatniego dnia każdego miesiąca.

Więcej o subskrypcji dowiecie się klikając w link tutaj.

Miłego weekendu ;)

8 komentarzy

 1. Świetny pomysł z newsletterem, już nie mogę się doczekać postów, które zapowiedziałaś ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł z tym Newsletterem. Właśnie się zapisałam.;)
  Bardzo podoba mi się, że Madeleine żyje tak zwyczajnie, jak każda kobieta. Ma rodzinę, pracę, przyjaciół i chyba nawet specjalnie nie przeszkadzają jej paparazzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja już też jestem w subskrypcji:) ja się bardzo cieszę że Madeleine znów jest szczęśliwa po tym co przeszła z byłym narzeczonym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też dołączyłam! :D
  Madeleine żyje jak przeciętny człowiek.Gdybym szła ulicą to pewnie zanim bym się zorientowała, że to ona jej już dawno by nie było a ja wlazłabym już do domu :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Też się zapisałam :D
  Uwielbiam te wszystkie nieoficjalne fotki Maddie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, już zapisałam się na newsletter

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydaje mi się,że takie życie Madeleine sprawia przujemność.Dużo osób zarzucało jej że jest bogatą rozpuszczoną księżniczką a jak się okazuje że takie zwyczajne życie najbardziej jej odpowiada.

  OdpowiedzUsuń
 8. Madeleine to piękna kobieta prezentuje sie cudownie zarówno w wieczorowych kreacjach jak i "codziennych' ubraniach

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.