Victoria i Daniel w Agencji Zdrowia Publicznego

kungahuset.se 

Dzisiaj, para książęca, niespodziewanie przybyła do Agencji Zdrowia Publicznego Szwecji w Solnej.
Victoria miała na sobie czarne spodnie i płaszczyk Malene Birger, który nosiła już w 2011 roku w czasie ciąży z Estelle.

Za pośrednictwem bloga Marie 

Aż miło popatrzeć na takie zdjęcia:)

Za pośrednictwem bloga Marie ;)

***

W sobotę w Sztokholmskie odbędzie się pogrzeb Kristine Bernadotte. Swoją obecność zapowiedzieli członkowie szwedzkiej i norweskiej rodziny królewskiej.

18 komentarzy

 1. uwielbiam Wiktorie ja jej promienny uśmiech

  OdpowiedzUsuń
 2. zapomniałam świetny blog 2 moje koleżanki ktore zacheciłam są już Twoimi fankami

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiktoria pięknie wygląda ;) wierzę że może być w ciąży ;)) A wiesz może kiedy urodzi Charlene bo już się doczekać nie mogę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj ja też się nie mogę doczekać, prawpodpodovnie pod koniec grudnia (tak mówi komunikat z dworu). W związku z czekaniem przygotowywuje z kilkoma blogerami (które pisały o Char małą niespodziankę ;))

   Usuń
 4. gdyby była w ciąży to była by cudowna wiadomośc

  OdpowiedzUsuń
 5. nie ma za co dziękowac.prowadzenie bloga to ciężka praca.Podziwiam Twoją pasje i zaangażowanie

  OdpowiedzUsuń
 6. Charlene ma urodzić bliźnięta, a bliźnięta rodzą się o miesiąc wcześniej niż normalne dzieciaczki :) 33 tydzień to max! Myślę że w komunikacie podali datę licząc długość ciąży 40 tygodni. Także Char może urodzić wcześniej :)
  Ja też mam nadzieję że Vic będzie mamą, ale już raz w tym roku o tym rozmawiałyśmy i nic. Moja kuzynka (ginekolog) powiedział mi wtedy, że przytyć mogła też od brania hormonów, żeby mieć dziecko.

  Pozdrawiam Ania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio tata Char miał się wyglądać co do terminu porodu, który jest według tej informacji ustalony na sam koniec grudnia ;)

   Usuń
  2. No to czekamy, będę codziennie sprawdzać neta mimo świąt :)

   Usuń
 7. Ten sam wisiorek Vic nosiła będąc w ciąży z Estelle :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Marleno zaczęłąs prowadzić bloga o księżnej Monako? Z tego co wiem to już jest o niej blog i w ogóle dasz radę pociągnąć 4 blogi????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko wyjaśni się w weekend ;) to ma być ta niespodzianka o której wspomniałam w jednym z komentarzy wyżej ;)

   Usuń
 9. Kto jest odpowiedzialny za blog o księżnej Mary, bo tam wciąż pokazuje się liczba osób online? Liczę na szybką odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi Ci o zwykly licznik wejść, nie wyświetla się ? zauważyłam to ale nie zależy to ode mnie, to jakieś odgórne problemy techniczne, ponieważ tutaj tez się nie wyświetla ;)

   Usuń
 10. Aha, dzięki za info

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.