Victoria i Daniel na seminarium

2014/11/26


Wczoraj wczesnym południem para książęca uczestniczyła w seminarium w sprawie przeciwdziałania wykluczeniu. Spotkanie odbyło się Bibliotece na Zamku Królewskim i zostało zorganizowane przez Fundację Pary Książęcej.Zwalczanie wykluczenia jest jednym z pól działalności fundacji. Organizacja jest wierna stwierdzeniu, iż edukacja może pomóc w walce z wykluczeniem. Księżniczka Victoria rozpoczęła spotkanie przemówieniem, w którym mówiła o wspólnym celu obecnych oraz o tym jak odkrycie miłości do nauki może pomóc dzieciom i młodzieży w odnalezieniu się w nowym otoczeniu. Problem ten najczęściej pojawia się wśród dzieci uchodźców.Victoria wyglądała bardzo ładnie, nie sądzicie?

***Wczoraj królowa Silvia była w Holandii. Gdzie odebrała nagrodę oraz w prezencie odebrała przepiękny obraz przedstawiający Jej córkę i wnuczkę.

8 komentarzy

 1. Vic wyglądała ślicznie, a ten obraz to jest cuudowny! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Victoria wygląda bardzo korzystnie, dzisiaj w radiu mówili o wykluczeniu społecznym dzieci w Polsce z powodu problemów z mową. Wg statystyk dotyka to co 5 dziecko, które powinno pójść do szkoły w wieku 6 lat- nazwali to zespołem LSI.
  Obraz bardzo pomysłowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny obraz, Vic wyglądała ślicznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny obraz. Królowa na pewno ucieszyła się z takiego ładnego prezentu

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł na obraz.:) Victoria wyglądała rzeczywiście ślicznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiktoria rzeczywiście wygląda ładnie a obraz jest cudny

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.facebook.com/PrincessMadeleineOfSweden/photos/a.196917420445703.49412.196508567153255/520105841460191/?type=1&theater świeżutkie i jeszcze ciepłe z facebooka Madeleine

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie się obraz nie podoba. Właściwie to wcale nie widać na nim Victorii z córką tylko ten bohomaz na pierwszym planie!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.