Wizyta w Västergötland -dzień II + nowe zdjęcia calej rodziny krolewskiej

2014/11/22


Dzisiaj księżniczka uczestniczyła w konferencji krajowej Jula w Skovde oraz podobnym spotkaniu i obchodach 990-lecia istnienia Korpusu Lotta.

VFHf9AtGu-E.jpg

Dzień rozpoczęła od zwiedzenia siedziby Jula, m.in. magazyn centralny oraz dowiedziała się o wizji przyszłości, wyzwaniach i działań mających na celu zrównoważenie rozwoju hurtowni.

Image du Blog royauxsuedois.centerblog.net

Następnie Victoria przebrała się w mundur i jako patronka korpusu Lotta (od 2005 roku) przybyła na konferencję krajową i obchody 90-lecia istnienia. Spotkanie rozpoczęło się kilkoma przemówieniami, a zakończyło wręczeniem Złotych Medali Królewskich
Crown Princess wziął udział w konferencji krajowej Lotta Unii. W związku z obchodami odbyły Szwedzki Lotta Corps 90-lecia. Crown Princess jest patronem tej organizacji. Zdjęcie: Adam Ihse / TT


***


Dzisiaj pojawiły się pierwsze zdjęcia z programu "Rok z rodziną Królewską", na trzech zdjęciach możemy zobaczyć wszystkich członków rodziny. Ja już się nie mogę doczekać, zresztą jak co roku. Premiera programu będzie miała miejsce 6 stycznia 2015 roku o 20.00 na SVT :)
***

Postaram się w miarę możliwości w najbliższych dniach zaktualizować ostatnie posty. Tymczasem zapraszam tutaj. Miłej lektury :)

8 komentarzy

 1. Piękne rodzinne zdjęcia:)A najmłodsze księżniczki są cudowne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest i Sofia na tej "rodzinnej fotografii" :) Mam nadzieję, że będzie też w programie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z,pewnością kręcili te urywki w lipcu zaraz po lub przed urodzinami Vic, więc będzie cała rodzina :)

   Usuń
 3. Mam nadzieję, że uda mi się to obejrzeć w Internecie? Podasz link, jeśli bd można oglądnąć na necie? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiktoria w rozpuszczonych włosach :o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie sorry pomyliłam ją z Madeleine xd

   Usuń
 5. faktycznie piękne zdjęcia z rodziną

  OdpowiedzUsuń
 6. śliczne te malutkie księżniczki

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.