Madeleine z rodziną jest juz w Szwecji!! - nowe zdjęcia

2014/12/09Madeleine i Jej rodzina jest juz w Szwecji!! Księżniczka z córeczką i Zorro została wczoraj sfotografowand na spacerze w Sztokholmie. Rodzina przybyła do Szwecji na jutrzejsze wręczenie Nagród Nobla.
W ubiegłą niedziele, Madelien, Chris, Leonore i Eva O'Neill zostali sfotografowand w Nowym Jorku.

***

Z najnowszych informacji wynika, że Leonore swoje pierwsze Święta Bożego Narodzenia spędzi w Szwecji z rodziną swojej mamy.

***

12 grudnia odbędzie się pogrzeb królowej Belgów, Fabioli. Na ten dzień para królewska oraz para książęca,miały zaplanowane spotkanie, które zostało juże odwołane. Można więc spodziewać się obecności pary na pogrzebie w Belgii.

***

A już jutro o 16.15 rozpocznie się ceremonia wręczenia Nagród Nobla. Juz dzisiaj zapraszam do komentowania na bieżąco tutaj :)

Do jutra!! 

4 komentarze

 1. Medeleine jak zwykle ładnie wygląda

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie jak ja będę mogła dołączyć do oglądania to transmisja się skończy. Niestety :(
  Ale liczę na ciebie M, że dodasz piękne zdjęcia i obszerną relację- chociażby dla mnie.
  Za co z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurczę, tak liczyłam, ze dzisiaj uda mi się być na bieżąco z transmisją, ale akurat wpadł mi zajęty wieczór;( No nic, na pewno relacja na blogu będzie wyczerpująca:)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.