Stylizacja miesiąca - marzec + więcej

2014/12/23

Rodzina królewska przygotowuje się pełną parą do świąt. Po wczorajszym koncercie świątecznym Carl i Sofia udzielili krótkiego wywiadu.
Jak powiedziała przyszła księżna Świętujemy Boże Narodzenie w Sztokholmie i Dalarna, możemy dzięki temu skorzystać z okazji do spotkania z najbliższymi, gdy rodziny są zebrane. Jak przyznał książę koncert stanowi wspaniały wstęp do świąt i przywołuje ducha Bożego Narodzenia. Nie zabrakło także komentarza dotyczącego drugiej ciąży księżniczki Madeleine:
To wspaniale zostać ponownie wujkiem. Wspaniałe uczucie, to będzie szczególnie dobre Boże Narodzenie dla całej rodziny. Mieliśmy już kilka małych świątecznych spotkań z moimi siostrami i ich rodzinami.

kungahuset
Na zdjęciu powyżej para z artystami  Molly Sandén i Fredrikiem Benedict Nybladh. Pieniądze zebrane podczas koncertu przekazano na Projct Playground.

***

Dzisiaj 71 urodziny obchodzi królowa Silvia. O 12.00 na dziedzińcu pałacowym będą miały miejsce oficjalne obchody.

***Jak się okazuje płaszczyk, które Estelle nosiła podczas odbioru choinek, należał wcześniej do Jej mamy.Zdjęcie powyżej Victoria w wieku około 3 lat podczas otwarcia Muzeum Powietrza w Skansen.

theroyalsandi, expressen

***

Filmiki ze zbliżającego się programu "rok z rodziną królewską" znajdziecie tutaj.

***

Stylizacja miesiąca - marzec:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17

10 komentarzy

 1. Zagłosowałam na niebieską sukienkę, sama mam podobną

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie podobaly sie 4 12 15

  OdpowiedzUsuń
 3. niefajne stylicacje..jedynie 15 jest ok
  a sama to w ani jednej bym nie wystapila
  no moze w 1 i 15:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ups..ale sofie jest brzydka

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Ponieważ chce nadrobić miesiące w których jeszcze nie było stylizacji miesiąca, tak żebyśmy wybrali stylizacje roku :)

   Usuń
 6. Fajnie, że Vic ubiera swoją córkę w rzeczy które sama nosiła :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.