Jak Victoria, Daniel i Estelle spędzili Nowy Rok?

2015/01/03


Pojawiły się informacje na temat tegorocznego sylwestra i Nowego Roku rodziny książęcej. Tym razem Victoria, Daniel i Estelle spędzili ten tydzień w trójkę w ośrodku narciarskim Trysil w Norwegii.

Jak wiadomo udali się tam prosto z Äppelbo, gdzie krótko po świętach byli widziani na zakupach. Rodzina spędziła w Trysil, Nowy Rok również dwa lata temu.


Jak piszą świadkowie: " księżniczka Victoria z rodziną była w Trysil w ciągu tygodnia i Estelle chodziła do naszej szkole narciarskiej."

Jak kontynuuje, "wszyscy byli bardzo ładni, ale Estelle była najbardziej urocza!".


Estelle zaczęła uczyć się jazdy na nartach w ubiegłym roku w Cervini we Włoszech, dzięki pomocy swojego taty. Dowiedzieliśmy się o tym dzięki Jej cioci, księżniczki Madeleine, która opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie Estelle z tatą. W tym roku z pewnością szło jej już dużo lepiej i świetnie się bawiła. Na razie nie pojawiły się żadne zdjęcia.***

Na koniec jak Wam się podoba stylizacja roku? :)

8 komentarzy

 1. Szkoda, że nie ma żadnych zdjęć, Vic i Daniel z,pewnością mieli trochę czasu dla siebie kiedy Estelle była w szkółce, no i oczywiście rodzinka mogła spędzić trochę czasu razem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ochroniarz też miał fajnie: jak nie w przedszkolu musi być to teraz na nartach się uczył z nią :D

   Usuń
 2. Hej :) może zalozylabys fanpage dla polskich fanów monarchii? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.facebook.com/polscymonarchisci założony ;)

   Usuń
  2. Polubione ;) /Lena

   Usuń
 3. Eesłodkastelle prz

  OdpowiedzUsuń
 4. To niesamowite, że choć znamy tyle szczegółów o tym wypadzie to nie ma żadnych zdjęć...

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że Szwedzi kochają Vic i darzą ją prawdziwym szacunkiem- dlatego nie ma żadnych zdjęć. Bo nikt nie odważy się robić ich z ukrycia. Zawsze piszą o tym ludzie na swoich fb czy tweeterach, ale nigdy nie ma foci zrobionej z ukrycia!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.