Wizyta w San Francisco i Dolinie Krzemowej - dzień II

2015/01/21


Wczorajszy dzień para książęca spędziła na uniwersytecie w Stanford. Para książęca zwiedziła szkołę projektowania i wiele sal edukacyjnych.Spotkania miały na celu poznanie nowych informacji na temat filozofii projektowania i metod stosowanych w edukacji. Po spotkaniu z John'em Hennessy, odbył się uroczysty lunch dla pary książęcej na kampusie uniwersyteckim.

Stanford University was founded in 1891 and was among the first to establish cooperation between academia and industry, which resulted in the emergence of Silicon Valley. The University has over 15,000 students.

5 komentarzy

 1. Vic była dzisiaj super ubrana, bardzo elegancko, dobrze Jej w czerwonym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, też mi się podoba, właściwie ubrała się prawie tak samo jak podczas kręcenia świątecznego filmiki odbierania choinek przed świętami :)

   Usuń
 2. Wiesz najchętniej nie odchodziłabym od komputera żeby czytać Twoje notki, z racji pracy wykonywanej nie mam codziennie czasu an zaglądanie, ale co kilka dni mam "święto" - (dziś podwójne :P) i wtedy czytam wszystko od deski do deski. Dlatego uważam że powinnaś potwierdzić swój udział http://blogroku.pl/2014/kategorie/ksia-lzniczka-victoria,anf,blog.html
  i dać znać kiedy głosować:) Trzymam kciuki i czekamy na dalsze wieści o Vic. Pozdrawiam,
  *Aga*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musze najpierw dostać e-mail od blog roku, dopiero potem będę moglazura dodać banner, oczywiście może jeszcze nie zakwalifikuje się do konkursu. Głosowanie zacznie się dopiero w lutym :)

   Usuń
 3. Vic dobrze prezentuje się w tej sukience, oby częściej ją zakładała.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.