Lunch na Zamku Królewskim + więcej

2015/02/17

Kungahuset 

Niestety nadal nie pojawiły się zdjęcia Victorii z dwóch wczorajszych spotkań. Za to dzisiaj księżniczka dołączyła do swoich rodziców i wzięła udział w oficjalnym lunchu dla ministra spraw wewnętrznych, Andersa Ygeman'a.
Para królewska i Victoria mieli tym samym okazję do otrzymania najnowszych informacji, dowiedzenia się więcej na temat bieżących wydarzeń i reformy policyjnej, która weszła w życie wraz z początkiem tego roku.

Kungahuset 

Następnie, wraz z ojcem, uczestniczyła w spotkaniu Rady Doradczej.Victoria miała na sobie czarny żakiet od Malene Birger. 

***

Już jutro otwarcie mistrzostw w Falu,  będzie to tym samym okazja do zobaczenia niemal całej rodziny królewskiej i przede wszystkim małej Estelle.

***Wczoraj na świat przyszedł drugi syn Emmy Pernald, byłej dziewczyny Carla Philipa i przyjaciółki Madeleine. Emma i Jej mąż pobrali się podczas prywatnej ceremonii na początku ubiegłego roku.  Dwa lata wcześniej na świat przyszło pierwsze dziecko pary, Arthur Jonson Pernald. Drugi synek otrzymał imię August.


7 komentarzy

 1. Wiktoria wyglądała bardzo ładnie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda Victoria bardzo ładnie wygląda.Emma wspaniała dziewczyna zawsze żałowałam,że Carl rozstał się z nią była by wspaniałą księżniczką:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie nie byli sobie pisani...

   Usuń
 3. Emma sprawia sympatyczne wrazenie, w przeciwienstwie do Sofii.

  OdpowiedzUsuń
 4. TYP ROZRYWKA
  33. Międzynarodowy Festiwal Cyrkowy w Monte Carlo 2009
  21.22 lutego o godz 16: 10 sobota, niedziela
  27 luty piątek godz. 08:50
  28 lutego godz. 16:10 sobota

  34. Międzynarodowy Festiwal Cyrkowy w Monte Carlo 2010
  1 marzec godz 16:10 niedziela

  6 marca piątek godz. 08:50

  OdpowiedzUsuń
 5. Znasz jakieś blogerów, np. masz z nimi kontakt nawet przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od kilku lat "znam" i regularnie rozmawiam z autorką bloga o Kate (tego nowego), miałam kilka razy okazję do rozmowy z Eweliną z bloga o Kate i autorka Blue Blood :) poza tym polubiłam autorkę francuskiego bloga o SRK, Marie oraz Sarah z USA, która również interesuje się SRK, miałam okazję do rozmów z wieloma blogerkami i dziewczynami interesującymi się monarchią, ostatnio rozmawiałam z dziewczyną, która pochodzi z Holandii. Na tumblr można poznać wiele ciekawych i przemiłych ludzi :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.