Niedzielne nabożeństwo

2015/02/02

JKTunHRcEjk.jpg

Wczoraj rano para królewska oraz para książęca wzięły udział w nabożeństwie w związku z odbywającym się wiecem pokoju w Szwecji. W katedrze Storkyrkan zebrali się przedstawiciele wszystkich grup religijnych ze Szwecji połączyli się we wspólnej modlitwie o pokój i brak nienawiści.


q2R6vef_Wnk.jpg

Szwedzka Rada Międzyreligijna została założona pięć lat temu (4 maja 2010 roku) i służy jako okazja do spotkań przywódców religii i wygłaszania jednolitego głosu przeciwko antysemityzmowi, islamofobii i wszelkiej innej wrogości religijnej w Szwecji. W skład rady wchodzą przedstawiciele ośmiu religii.

_Jhn7vLFKrg.jpg

***

Ten post zostanie zaktualizowany po pojawieniu się informacji na temat dzisiejszego spotkania pary książęcej na Zamku Królewskich. A już nie długo nowy post w związku z dzisiejszą wizytą księżniczki Madeleine i Jej męża w gminie Gavle, do której mają przybyć w południe. 

2 komentarze

  1. Wspaniałe przedsięwzięcie, Victoria wyglądała świetnie :)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.