Nowe zdjęcia z San Francisco + wiecej

2015/02/08

 

Niemiecki magazyn das Neue w swoim najnowszym numerze podał "sensacyjne" informacje, jakoby Victoria spodziewała się drugiego dziecka. Dla pewności powyżej dodałam okładkę tego magazynu z września ubiegłego roku.


Myślę jednak, że bardziej interesujące są nowe zdjęcia rodziny książęcej wykonane w San Francisco.Parę książęca zobaczymy, wieczorem, 11 lutego, na pierwszym w tym roku bankiecie na Zamku Królewskim. Do oficjalnej informacji podano obecność pary królewskiej, pary książęcej, księżniczki Madeleine oraz księcia Carla Philipa i Sofii Hellqvist.Estelle z kolei rodzicami, dziadkami, wujkiem i ciocia, Carlem i Sofią, 18 i 19 lutego będzie na Mistrzostwach w Falun. Możemy liczyć na masę nowych zdjęć księżniczki :)

***

Zapraszam ponownie o 18.00. Miłej niedzieli ;)

8 komentarzy

 1. A skąd ta gazeta ma takie info, jakieś przecieki, jakieś argumenty za?Co tam napisali na potwierdzenie tej tezy?Zastanawiam się czy w przypadku Victorii jest tak jak z Kate że prasa średnio raz na miesiąc insynuuje że jest w ciąży, w Szwecji media też mają na tym punkcie obsesję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Szwecji bardzo często pojawiają się takie, bezpodstawne, plotki, tak jak np. w Das Noue w tym tygodniu. Zresztą często o nich wspominam na Twitterze, Chociażby w zeszłym tygodniu Victoria była w ciąży z bliźniakami. Jak zawsze takie gazety podają się na informacje z "zaufanych źródeł".

   Usuń
  2. Ja myślę, że teraz byłoby to bardziej prawdopodobne niż w zeszłym roku. Vic wróciła do stylu z 2011 roku, czyli okresu ciąży z Estelle, zresztą także z okresu przed, krótsze sukienki, przed kolano o prostych krojach, bardzo często tak się ubierała w 2011 roku, nie mam tutaj na myśli tylko okresu po ogłoszeniu ciazy, ale także początek tamtego roku i koniec 2010.

   Usuń
  3. Ostatnio media mają bzika na punkcie tych ciąż bliźniaczych. W zeszłym roku Mary też miała być niby w ciąży i znowu z bliźniakami. Nudy. Wymyśliliby jakieś trojaczki czy czworaczki- było by ciekawiej ;)

   Usuń
 2. O, i nawet na tej okładce o Williamie piszą xD gazety mają to do siebie, że piszą,.co sobie ubzdurają. Dlatego ja zawsze wolę poczekać na jakieś oficjalne oświadczenie niż ślepo wierzyć plotkom :) chociaż byłoby fajnie, gdyby Estelle za jakiś czas została starszą siostrą ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/ukazala-sie-kontrowersyjna-biografia-ksiecia-karola/5txky

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co Nas to obchodzi? Pomyliłaś/eś blogi,

   Usuń
  2. Z tym to do blogów o BRK.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.