Victoria na... swoich imieninach

2015/02/0312 marca tradycyjnie na dziedzińcu Zamku Królewskiego odbywają się uroczystości z okazji imienin Victorii. W 2009 roku księżniczce towarzyszyła mama, królowa Silvia i narzeczony Daniel Westling. Był to tym samym szczególny dzień dla przyszłej pary książęcej, imieniny Victorii stanowiły debiut Jej przyszłego męża.


[184724-victoria-de-suede-ce-jeudi-12-mars-637x0-1.jpg]

Tamtego roku na dziedziniec zamkowy przybyli nie tylko Ci, którzy chcieli pozdrowić swoją Następczynię Tronu, ale także wszyscy, chcący z bliska przyjrzeć się przyszłemu księciu.

[185306-la-princesse-victoria-de-suede-et-son-637x0-1.jpg]

Wieczorem odbył się długo wyczekiwany (z powodu debitu Daniela) bankiet na Zamku Królewskim, dla najważniejszych instytucji państwowych.

[379136-la-princesse-victoria-de-suede-a-637x0-1.jpg]

W 2010 roku Następczyni Tronu ponownie towarzyszyli mama i narzeczony. Wszyscy byli już podekscytowani zbliżającym się królewskim ślubem. 

[379142-la-princesse-victoria-de-suede-a-637x0-1.jpg]

Victoria miała na sobie zimowy płaszcz, w krzykliwym kolorze. Nosiła go bardzo często w zimie 2010 roku. Madeleine miała identyczny w granatowym/czarnym kolorze. 

[379128-la-princesse-victoria-de-suede-a-637x0-1.jpg]

Pomimo zbliżającej się wiosny w Sztokholmie było bardzo zimno. Mimo tego do Zamku przybyło wielu Szwedów, którzy byli zachwyceni serdecznością swojej księżniczki i Jej otwartością. 

[379139-la-princesse-victoria-de-suede-a-637x0-1.jpg]

Rok późnej Victorii ponownie towarzyszył Daniel, tym razem już jako mąż. Księżniczce oczywiście dopisywał humor i wraz z księciem z ogromną przyjemnością rozmawiała ze Szwedami.Para zachowywała się, oczywiście, bardzo swobodnie i z przyjemnością żartowała z zebranymi. Jak zgodnie stwierdzono, Victoria promieniała szczęściem.Niestety w 2012 i 2013 roku księżniczka nie świętowała oficjalnie swoich imienin. W 2012 roku z powodu narodzin Estelle, a w 2013 z powodu śmierci swojej cioci, księżnej Lillian. Poniżej znajdziecie jeszcze kilka innych zdjęć z ubiegłych lat:

2008:

[10.jpg][11.jpg]

2007:

[3.jpg]

2006:

[12.jpg]

Ja już nie mogę się doczekać tegorocznych imienin Victorii, już teraz zastanawiam się co wybierze w tym roku i czy ponownie towarzyszyć Jej będzie Daniel i Estelle. Dla przypomnienia, poniżej zdjęcie z ubiegłego roku, po kliknięciu na nie zostaniecie przekierowani do zeszłorocznego postu :)W którym roku podobała Wam się najbardziej ?

trf, zimbio, purepeople, crownprincesseswatchers.blogspot.com, princessesblog76.blogspot.com

***

Jutro zagłosujemy na pierwszą, w tym roku, stylizację miesiąca Victorii, a wieczorem na blogu pojawi się opowiadanie Leny :)

***

Dzisiaj o 15.00 rozpoczęło się głosowanie na Blog Roku. Z góry bardzo dziękuję Wam za wszystkie wysłane smsy :)

facebook

14 komentarzy

 1. Mi nie podoba się tylko stylizacja z zeszłego roku, wcześniej prezentowała się świetnie. Szczególnie w 2009 i 2011 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobne zdanie. Wcześniej Victoria ubierała się świetnie, obecnie czasem przesadza z udziwnionymi kreacjami.

   Usuń
 2. vic we wszystkim wygląda ładnie
  PS. czytał ktoś ? pojawiło się o królowej maximie
  http://nocoty.pl/gid,17231315,kat,1013619,title,Krolowa-Maxima-w-czerwonym-plaszczyku,galeria.html?ticaid=614474

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnemu we wszystkim ładnie :) juz zagłosowałam i trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że Estelle będzie na imieninach mamy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie stylizacje są urocze :)
  Nad zdjęciem z 2008 roku powinno być imienin a nie urodzin.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi najbardziej podoba się stylizacja z roku 2009 i 2010 roku.A tak szczerze mówiąc wszystkie stylizacje podobają mi się:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Inspirowałaś się Victorią na swoją studniówkę? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę :) zdjęcia fryzury znajdziesz na moim instagramie, sukienką pochwałę się kiedy będę miała porządne zdjęcia :)

   Usuń
 8. Jutro sa urodziny mary, a w piatek urodziny marie z dani, bedzie jakas notka na ich urodziny?

  OdpowiedzUsuń
 9. mam nadzieję ż madeeine urodzi chłopca, w ostatnim czasie w rodzinie rodziły się same dziewczynki, (stella, leonor) dziecko torda magnusona oraz dzieci siostrzeńców króla

  OdpowiedzUsuń
 10. mogłabyć zrobić notkę o dzieciach w szwedzkiej rodzinie królewskiej? (np. wnuki sióstr króla)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę pisałam o nich w Kto jest kim? Za jakiś czas planuje serię o siostrach króla i planowałam w niej uwzględnić ich dzieci i wnuki :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.