Victoria na... Polar Music Prize 2010

2015/03/31


Pod koniec sierpnia rodzina królewska tradycyjnie zbiera się na wręczeniu Nagród Polar Music Prize w Sali Koncertowej w Sztokholmie. 2010 rok był debiutem dla księcia Daniela. Po oficjalnej ceremonii laureaci nagród i rodzina królewska udali się na bankiet do Grand Hotelu w Sztokholmie.


Polar Music Prize - nagroda za osiągnięcia w dziedzinie muzyki. Została ustanowiona w 1989 przez Stiga Andersona. Jest przyznawana dorocznie przez Szwedzką Królewską Akademię Muzyczną i wręczana w sierpniu w Sztokholmie przez króla Szwecji Karola XVI Gustawa. Laureat otrzymuje jeden milion szwedzkich koron.


Victoria miała na sobie nową sukienkę Escada, dziś już dobrze przez Nas rozpoznawaną. Księżniczka wyglądała w niej pięknie, jak widać Jej również się spodobała, ponieważ nosiła ją późnej wielokrotnie. Do niej dobrała szpilki Yves Saint Laurent. 


Nie zapominajmy o wspaniałej fryzurze, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli zobaczyć Victorię w podobnej. 


princessesblog76, stureplan.se

10 komentarzy

 1. Victoria w rozpuszczonych włosach-coś pięknego i ulotnego <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo udana stylizacja, dla mnie jedna z najlepszych

  OdpowiedzUsuń
 3. To w sierpniu czy w maju? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pod koniec sierpnia, tak jak napisałam :)

   Usuń
  2. Poprawiłaś, bo w jednym miejscu wcześniej był maj ;) Dokładnie tam gdzie wspomniałaś o królu ;)

   Usuń
  3. Tak, masz rację, zauważyłam, że poprawiłam, kiedy zapytałaś, pomyślałam, że może jest jakiś błąd w poście i sprawdziłam czy wszystko jest ok :) przez nie uwagę dodałam tutaj cytat z jakiejś strony i nie skontaktowałam, że jest napisane maj zamiast sierpień :)

   Usuń
  4. Już sprawdziłam, cytat wzięłam z Wikipedii, gdzie jest popełniony błąd i podano, że nagroda jest wręczana 18 maja, musze to zaraz zgłosić :)

   Usuń
  5. Już poprawione w Wikipedii :)

   Usuń
 4. co słychać u sofii i carla? znalazłam nowe zdjęcie
  sofia wygląda przepięknie w tej suknihttps://www.google.pl/search?q=sofia+hellqvist&biw=1280&bih=851&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ei=-pIbVcWyK8nsaqCcgtAH&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=sofia+hellqvist+2015r&imgdii=_&imgrc=expXlXC_MFZtZM%253A%3BOXfi3WUTpHobwM%3Bhttps%253A%252F%252Fpbs.twimg.com%252Fmedia%252FCBLPFc4WoAABi-0.jpg%3Bhttps%253A%252F%252Ftwitter.com%252Flarissa_tana%3B437%3B552

  tylko nie wiem z jakiej okazji to było i kiedy ale chyba pod koniec marca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poniedziałek, tego samego dnia Vic i Daniel rozpoczęli wizytę w Korei Południowej. To było przyjęcie charytatywne projektu Playground w Goteborgu. Pisałam o tym w poście z pierwszego dnia wizyty w Korei. To suknia szwedzkiej marki, chyba Nelly jeśli dobrze kojarzę :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.