Kto będzie na urodzinach króla? + Vårt bröllop - Nasz Ślub

2015/04/11Ju kilka dni temu dwór królewski podał do oficjalnej informacji, kto pojawi się 30 kwietnia podczas obchodów 69 urodzin króla.
Jak się okazuje, będą tam wszyscy (włącznie z Estelle i Leonore) zabraknie jedynie Christopher'a, który w tym czasie z pewnością będzie pracował, jak myślę, poza granicami Szwecji.


Vårt Bröllop, czyli Nasz Ślub to specjalnie stworzona książka opisująca kulisy Królewskiego Ślubu. Unikatowe zdjęcia i informacje w pięknym wydaniu. Czego chcieć więcej? 


Marie z francuskiego bloga o Szwedzkiej Rodzinie Królewskiej doczekała się już swojego egzemplarza tej wspaniałej książki, może i ja pewnego dnia będę ją wreszcie miała :)


11 komentarzy

 1. uwielbiam takie książki :) mam kilka podobnych, ale o BRK i są naprawdę niesamowite.
  mam nadzieję, że kiedyś podzielisz się jakimiś zdjęciami z tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może w przyszłości będą w sprzedaży... :) na pewno ją kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta książka jest bardzo fajna, widziałam kilka stron w internecie, szkoda że u nas takich nie wydają. Bo jak kupić to fajnie by było rozumieć o czym się czyta :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam trochę książek o rk, m.in. 2 abumy o królewskich ślubach, biografię Diany, biografię księżniczki Victorii, album o BRK i jeszcze kilka, już nie pamiętam w tej chwili.

  P.S. Jeśli chciałabyś tę biografię księżniczki Victorii, to chętnie oddam ją za darmo. Już dawno ją przeczytałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow, dziękuję :* byłabym Ci bardzo wdzięczna :)

   Usuń
 5. Trochę szkoda, że Christophera nie będzie, ale jak rozumiem chce pracować więcej póki nie urodzi się dziecko. Wiadomo w czerwcu ślub, narodziny dziecka także będzie miał mniej czasu na wyjazdy służbowe.

  OdpowiedzUsuń
 6. http://brytyjskie-wyzsze-sfery.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że ta książka to chała. Księżniczka Christina z Hiszpanii jest pod zdjęciem podpisana jako Elena. Niewybaczalne. Nie można być aż takim ignorantem, jeśli się wydaje książkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałaś, że wiesz? Nie!! Po jednym błędzie lepiej nie oceniaj książki, bo jest świetna (mam ją od kilku lat). Posiada specjalnie robione zdjęcia z przygotowań ślubnych, wszystkie najpiękniejsze zdjęcia pary książęcej, nawet te już znane w sieci pochodzą z nie. To właśnie o zdjęcia chodzi, a błąd może się zdarzyć i nie oznacza od razu ignorancji, trochę dystansu. Książka jak moim zdaniem jest fenomenalna, posiada masę informacji na temat ślubu i przepiękne zdjęcia, dla pewności tam już nie pojawiają się błędy. Uwierz mi czytając i oglądając tą książkę, nie zauwazauważyłabyś nawet tego błędu, bo zdjęcia i samo wydanie jest takie piękne, że nawet nie rzuciło by Ci się to w oczy. Ja sama odkryłam ten błąd całkiem nie dawno a książkę mam od ponad czterech lat, oglądając tak piękne zdjęcia i szczęście takiej pary nie zwraca się uwagi na opisy zdjęć, szczególnie kiedy zna się osoby na nich przedstawione

   Usuń
  2. Zapomniałam dodać, że to OFICJALNA, książka wydana z okazji ślubu, parą książęca zgodziła się aby profesjonalny fotograf towarzyszył mi przy całkiem prywatnych okazjach podczas przygotowań do ślubu, np. przymiarki sukni ślubnej, wyborze zastawy, czy dekoracji itp. Uwierz mi w takiej książce nie chodzi o opisy zdjęć, a raczej o same zdjęcia i mase ciekawych informacji na temat ślubu, których w sieci nie znajdziesz, również wszystkie zdjęcia jak dotąd nie zostały upublicznione (nie przedostał się do sieci) i można je zobaczyć tylko w książce, a są na prawdę piękne :)

   Usuń
 8. Fajnie, że będziemy mogli zobaczyć cała rodzinę na obchodach urodzin Króla.:) Już sie nie mogę doczekać.:)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.