Madeleine, Christopher i Leonore w Londynie + wycieczka Daniela i Estelle + więcej

2015/04/24

Aktualizacja:

expressen

Dzisiaj w sieci pojawiły się zdjęcia rodziny książęcej. Zostały wykonane w Londynie podczas zakupów. Prawdopodobnie Madde i Leonore towarzyszyły/ towarzyszą Christopher'owi w podróży biznesowej.

epressen

Nareszcie możemy zobaczyć Madeleine, księżniczka wygląda świetnie, a brzuszek jest już naprawdę duży ;) teraz czekamy juz tylko na audiencję w Watykanie.

***


Daniel i Estelle zostali zauważeni w piątek podróżując metrem w Sztokholmie. Księżniczka była bardzo zadowolona, podekscytowana i niczym nie speszona uśmiechała się do wszystkich. Niestety, tak jak i z lekcji jazdy na rowerze, nie pojawiły się żadne zdjęcia.

***


Svenskdam podał dzisiaj, że Carl i Sofia mają już swoją letnią rezydencję. Jest to Kavaljeren, na Olandi, oddaloną od Solliden o zaledwie 500 metrów. Zanim Victoria i Daniel zbudowali swoją letnią willę, zatrzymywali się właśnie w tej rezydencji. Również tam w lecie poprzedniego roku czas spędzała księżniczka Madeleine z rodziną. 

16 komentarzy

 1. Maddie chyba bardziej przytyła podczas tej ciąży, a to jeszcze nie ponad miesiąc czekania. Chociaż w sumie nie miała kiedy zadbać dobrze o formę, bo zaraz zaszła w drugą ciążę. Fajnie, że mogą sobie pozwolić na takie wspólne podróże.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy Leonore ma jakąś nianię? Kto się nią zajmuje, kiedy Madeleine i Chris są zajęci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam, że nie mam pojęcia, czy mają teraz nianię. Wcześniej w USA zatrudnili mówiącś po angielsku opiekunk, towarzyszyła im np. Podczas chrzcin małej w Szwecji, pojawiły się wtedy zdjęcia małej z nianią w oknie pałacu. W ostatnim czasie nie sfotografowano Leonore z żadną nianią ;)

   Usuń
 3. według mnie ciąża Madeleine służy, bardzo ładnie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Drugie zdjęcie: myślałam, że to Victoria:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Madeleine wygląda ślicznie :) Do czerwca coraz bliżej, już czuję te emocje. Znowu to samo, co teraz przy Kate :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Madeleine bardzo dobrze wygląda, mam wrażenie że ma większy brzuch w 7/8 miesiącu niż Kate na kilka dni przed porodem,czy w pierwszej ciąży wiadomo było co się urodzi czy była to niespodzianka?Fajnie jeśli król i królowa doczekają się pierwszego wnuczka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypadkiem prasa dowiedziała się, że to będzie dziewczynka. Madde i Chris zarejestrowali się na amerykańskiej stronie, gdzie przyjaciele i rodzina mogli zobaczyć co chcą dostać dla swojego dziecka z okazji narodzin i tam oznaczyli płeć, następnie w wywiadzie dla szwedzkiego Elle Madeleine przyznała, że to będzie dziewczynka ;)

   Usuń
  2. ja stawiałam na chłopaka a tu kolejna dziewczyna...;) może Carl i Sofia zmajstrują małego księcia /Lena

   Usuń
  3. Madeleine potwierdziła, że to będzie dziewczynka? Skąd to wiadomo?

   Usuń
  4. Madde niczego nie potwierdziła pisałam tutaj o Leonore, chyba ktoś źle zrozumiał zadane pytanie i moją odpowiedz

   Usuń
  5. No przyznaję że źle zrozumiałam :) /Lena

   Usuń
  6. Ok, właśnie wydało mi się to dziwne, bo pamiętałam, że tak było z Leonore.

   Usuń
 7. Madeleine ślicznie wygląda ♡
  Jejku, ale fajnie by było tak spotkać Daniela i Estelle w metrze! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też bym chciała spotkać małą Estelle niekoniecznie w metrze :)

  Ja cały czas jestem mysli, że Leonore będzie miała brata!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.