Victoria, Sofia i para królewska na forum na temat dzieci

2015/04/14Dzisiaj na Zamku Królewskim odbyło się Globalne Forum na temat dzieci. Pojawiła się na nim parą królewska, księżniczka Victoria oraz, ku zaskoczeniu królewskich fanów, Sofia Hellqvist.
Jest to Jej debiut na spotkaniu tego pokroju. Przyszłej księżnej nie towarzyszył narzeczony, Sofia siedziała obok królowej Silvii, co z pewnością dodało jej nieco odwagi.Temat dzisiejszego spotkania jest szczególnie bliski królowej Silvii i Sofii, które od lat pracują z dziećmi oraz walczą o polepszenie ich praw i warunków życia.Obecność Sofii na forum możemy uznać za potwierdzenie plotek na temat "szkolenia" przyszłej księżnej na Zamku Królewskim.


***

Już pojutrze Victoria i Daniel będą w Danii, możemy spodziewać się masy zdjęć i wspaniałych stylizacji (co najmniej dwóch, z czego jedna będzie wieczorowa) :)

***

W wywiadzie zcokazji swoich 75 urodzin, królowa Małgorzata z Danii, potwierdziła, że otrzymała zaproszenie na ślub Carla i Sofii. 

10 komentarzy

 1. Uważam, że bardzo dobrze, że Sofia wzięła udział w tym forum. To pokazuje, że nie dosyć, że wdraża się w obowiązki to jeszcze ma wsparcie ze strony pary królewskiej, a to ma ogromne znaczenia (czyt. Diana).

  Nie mogę się już doczekać wizyty w Danii z okazji urodzin Królowej MII. Może uda się zobaczyć Vic z Estelle (?) na spacerze z Mary i jej dziećmi? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisząc ten post również pomyślałam, że Victoria i Daniel mogą zabrać ze sobą Estelle. Jeśli tak się stanie to z pewnością razem z rodzicami będzie rano na dziedzińcu aby zobaczyć "pobudkę" królowej i późnej na spacerze :) zdjęcia ze spaceru czy "pobudki" pojawią się na pewno, więc pozostaje liczyć, że Estelle pojedzie z rodzicami do Danii :)

   Usuń
  2. Wiadomo coś o córeczce Tatiany?

   Usuń
  3. Wszystkie znane ten temat informacje pojawiły się na moim blogu o Charlene :) na razie nie wiadomo nic nowego

   Usuń
 2. Byłoby super, gdyby Estelle też pojechała do Danii. Jest tylko rok młodsza od Vincenta i Josephine, więc na pewno świetnie by się razem bawili (oczywiście liczyłabym wtedy na urocze zdjęcia tej trójki) :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Sofia bedzie świetną księżna-tego jestem pewna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że Sofia pojawiła się na tym forum również ze względu na Project Playground. W końcu też dotyczy on dzieci. Poza tym dobrze, że się wdraża w swoje przyszłe obowiązki Księżnej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też już się nie mogę doczekać obchodów urodzin Królowej Małgorzaty II, zastanawiam się na jakie kreacje wieczorowe postawią panie, czy zaskoczą nas czymś nowym, czy odgrzebią coś starego, dobrze nam znanego?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam wywiad z królową Małgorzatą i bardzo się ucieszyłam, że będzie na ślubie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogło być inaczej, jest matką chrzestną Carla...

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.