Victoria w Holandii

2015/04/22


Dzisiaj rano Victoria przybyła do Hagi w Holandi, gdzie cały dzień spędziła na rozmowach na temat migracji i integracji społecznej.


Najpierw księżniczka przybyła do siedziby ICC, the International Criminal Court. Victorię na miejscu powitała  prezydent organizacji Judge Silvia Fernández de Gurmendi. W spotkaniu towarzyszył księżniczce Ambasador Szwecji Håkan Emsgår.


Opuszczając siedzibę ICC księżniczka otrzymała mały bukiet kwiatów. Miał je wręczyć mały chłopiec, któremu najprawdopodobniej bardzo spodobał się bukiecik i nie podobało mu się, że musi go oddać. (krótkie nagranie możecie zobaczyć tutaj).Po spotkaniach w ICC Następczyni Tronu udała się do siedziby Europolu, gdzie spędziła większość dnia. Księżniczka spotkała się tam z Rob'em Wainwright, dyrektoren Europolu i członków szwedzkich biur łącznikowych. Spotkanie dotyczyło przedewszystkim walki z terroryzmem i poważną, zorganizowaną przestępczością, a także współpracy Europolu ze Szwecją. 


Na koniec księżniczka odwiedziła Organisation for the Prohibittion of Chemical Weapons. Victoria rozmawiała tam z dyrektorem generalnym Ahmet'em Üzümcü. Omówili oni szereg kwestii związanych z wdrażaniem konwencji o zakazie użycia broni chemicznej. opcw walczy o wyeliminowanie syryjskiego programu ochrony broni chemicznej. Przy okazji Dyrektor Generalny wykazał uznanie i wskazał na duży udział Szwecji w rozbrojeniu broni i pomoc w działalności OPCW.


Victoria ma na sobie żakiet w paski H&M, noszony już przd czterema laty.flickr, trf, facebook

4 komentarze

 1. Victoria ślicznie wygląda !!!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy mi się zdaje czy Victorii trochę się na buzi "utyło"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak mi się wydaje, ale jeśli chodzi o ciążę, to już nieraz wydawało się, że przytyła tu czy tam, a tu żadnych wieści

   Usuń
  2. Chyba większość z Nas czeka na szczęśliwe wieści i "próbujemy" się czegoś dopatrywać... Życzę Victorii kolejnego dziecka, ale w swoim czasie...;) Ładna kreacja, taka zwyczajna, do noszenia na co dzień.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.