Wieczór panieński Sofii - zdjęcia

2015/04/26W sieci pojawiły się zdjęcia z wczorajszego wieczoru panieński Sofii. Wśród zaproszonych znalazły się siostry przyszłej księżnej - Lina i Sara oraz przyszła bratowa, księżniczka Victoria.


Przyjęcie odbyło się na przedmieściach Sztokholmu, niedaleko jeziora Melar. Zabrakło na nim księżniczki Madeleine, która dzisiaj wraz z mamą, mężem i córeczką przybyła do Rzymu.Panie cieszyły się chwilą odprężenia w jacuzzi i spacerami w obrębie rezydencji w której się zatrzymały.Wieczór panieński Sofii wydaje się być najspokojniejszy z wieczorów panieńskich Bernadott'ów.

W 2013 roku księżniczka Madeleine została porwana na weekend w Alpach.


Z kolei księżniczka Victoria, pięć lat temu, świętowała dwa dni w archipelagu sztokholmskim.W drugi weekend maja księżniczka  udała się na rodzinny obiadz okazji urodzin brata. Niespodziewanie księżniczka została porwana zza stołu w Drottningholm na mały statek w Nybrokajen. Panie spędzały czas sądząc szampana w jacuzzi. Kilka zdjęć z 2010 rok, trzy zdjęcia powyżej i fotografie poniżej:


10 komentarzy

 1. To ile wcześniej w Szwecji obchodzi się wieczór panieński? :O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest powiedziane kiedy, Madeleine miała wieczór panieński w marcu, Victoria w maju, a Sofia w kwietniu, zależy kto, kiedy i czy w ogóle coś takiego zorganizuje ;)

   Usuń
 2. Vic jest tez widoczna na zdjęciu 4 od góry, obok Audi... widocznie nie było jej od samego początku. Szkoda, że nie ma Maddie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Była od samego początku, a nawet przed Sofią (która przybyła o 16) Victoria wraz z częścią gości poszła na krótki spacer w obrębie rezydencji, kiedy Sofia z drugą częścią znajomych była w jacuzzi ;)

   Usuń
 3. Sympatyczne fotki, to musiała być fajna impreza. Swoją drogą to przykre, że dziewczyny nie mogły spędzić wieczoru panieńskiego Sofii bez fotografów... Dziwne, że zdjęcia przyszłej Księżnej w jacuzzi nie są jeszcze traktowane jak skandal...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Victoria tez siedziała w jacuzzi, Paradowała w samym ręczniku i późnej dosłownie w majtkach na jeansach podczas swojego wieczoru panieńskiego, na szczęście prasa wreszcie się uspokoiła i dała spokój Sofii, to był jej wieczór panieński, to raczej nie powinno dziwić, zresztą co ona takiego robi? w normalnym stroju kompielowym siedzi w jacuzzi z przyjaciółkami, podczas swojego wieczoru panieńskiego, co jest w tym złego i nie wiem, dziwnego? Inne kobiety robią o wiele dziwniejsze i godniejsze skandalu rzeczy na takich imprezach ;)

   Usuń
  2. Zapomniałam dodać, że szwedzka prasa zaskakuje, juz stwierdzila, że to najspokojniejszy wieczór panieński w SRK. Co prawda to prawda, trwał tylko jedna noc, w przeciwieństwie do imprez Vic i Madde, ;)

   Usuń
  3. Mógł trwać dłużej, ale nie zdążyli zwęszyć :)
   A co do zdjęć z siedzenia w jacuzzi to lepsze takie niż takie jak Kate topless... to była żenada. Przynajmniej panie wiedzą jak się zachować.

   Usuń
  4. Z tego co wiadomo panie przybyły na miejsce w sobotę po południu, około 16.00, prasa miała dobrych informatorów bo ma nawet zdjęcia z przybycia gości, czyli paparazzi już na nich czekali ;) wydaje mi się, że nie trwał dużej, Carl tez w sobotę bawił się w klubie, na swoim wieczorze kawalerskim, wiec pewnie ustalili datę na dany wieczór ;) ale zobaczymy może pojawią się jeszcze jakieś informacje :)

   Usuń
 4. Widać, że się dobrze bawiły i o to chodzi :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.