Para książęca z wizytą w Kalmar

2015/05/08


Dzisiaj o godzinie 8:30 Victoria i Daniel przybyli do Högalids Folk High School, gdzie spędzą kolejne dwie godziny na spotkaniach z uczniami.10:15 para książęca przybyła już do Resurshuset. 


7 komentarzy

 1. Piękna strona tytułowa.Mam nadzieje że matura poszła ok.nie zapomniałam o Tobie tylko musiałam spędzi kolejny tydzien w szpitalu ale właśnie wyszłam mi myśle że teraz będzie już ok.Te albumy sa przepiękne.jak wiesz wybieram sie do Szwecji także troche przeraziły mnie ceny hoteli ale znalazłam zanajomego u ktorego zatrzymam sie za daemo.Obiecuje dużo zdjęc i jak znam życie wykupie pól księgarni i sklepów z gazetami.Będziemy w kontakcie mam Twoj adres.moja poczta szwankuje takze na sto procent nie dochodzą maile i dlatego pisze tu na forum.Maturą sie nie przejmują jesteś super inteligentną dziewczyną także będzie na pewno ok jestem tego absolutnie pewna.wszystkiego dobrego pozdrawiam.nie zapomniałam o Tobie i będziemy w kontakcie masz moje słowo.Kończe bo za dużo sie rozpisałam.SERENA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje Ci ;* życzę Ci zdrówka, mam nadzieję, że teraz,wszystko będzie już dobrze ;) czekam wiec na masę zdjęć ze Szwecji, mile podróży :*

   Usuń
  2. Zapomniałam dodać, że z niecierpliwością czekam na album ;)

   Usuń
 2. Widziałam zdjęcie nowych książek, mam nadzieje, ze napiszesz o nich na blogu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za jakiś czas planuje uaktualnić post "moja domowa królewska biblioteczka" tam napisze o tych książkach. Ma razie jednak czekam na jeszcze jedną przesyłkę, dopiero kiedy ją dostanę zabiorę się za aktualizacje. Jeśli jutro nie będę miała czasu na napisanie porządnej notki to dodam post właśnie o tych książkach ;)

   Usuń
 3. Victoria wygląda uroczo, a już szczególnie kiedy jest obok niej Daniel.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda, że nie zabrali ze sobą Estelle :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.