Madeleine dla Oriflame -nowe zdjęcia i wywiad

2015/05/22

Aktualizacja:

Madeleine udzieliła wywiadu dot. World Childhood Foundation w związku z nawiązaniem współpracy przez organizację z Oriflame, razem z nim opublikowano kilka pięknych zdjęć księżniczki z małymi podopiecznymi organizacji.
Oriflame stworzył specjalny zapach  Tenderly Promise, profity z jego sprzedaży zostaną przekazane World Childhood Foundation.  Mam nadzieję, że perfumy szybko dotrą do Polski i my również będziemy mogły je mieć :)Oriflame jest współzałożycielem World Childhood Foundation, organizacji założonej przez JKW królową Silvię w 1999 roku w celu wspierania wrażliwych dzieci. Childhood wspiera projekty zarówno lokalnie, jak i te na całym świecie i działa globalnie o prawa dzieci do bezpiecznego i kochającego dzieciństwa. Childchood tworzy obecnie ponad 100 projektów w 16 krajach na całym świecie. Spotkaliśmy się z JKW księżniczką Madeleine, Dyrektor Honorowy World Childhood Foundation, aby porozmawiać o jej nadziejach, marzeniach, dzieciństwie i swojej pracy z World Childhood Foundation.Dzieciństwo jest definiowane jako "lata pomiędzy urodzeniem a dorośnięciem." Księżniczko Madeleine jak myślisz czego dzieci potrzebują najbardziej w tym ważnym okresie rozwoju?

Dzieci potrzebują więcej niż tylko schronienia i żywności - potrzebują miłości, wsparcia i możliwości wzrastania bez strachu i niestabilności w ich życiu. Niestety, wiele dzieci na świecie jest ofiarami przemocy i wykorzystywania, co utrudnia im doświadczenie bezpiecznego i szczęśliwego dzieciństwa.

Jak World Childhood Foundation, spełnia te podstawowe potrzeby dzieci na całym świecie?

W World Childhood Foundation, wierzymy, że wszystkie dzieci mają prawo do dzieciństwa, do bezpieczeństwa, szczęścia, zabawy i ciekawości życia. Tworzymy i obsługujemy ponad 100 projektów z całego świata, które pomagają dzieciom w niebezpieczeństwie, lub tym które zostały skrzywdzone, dzieciom, które otrzymały opiekę zastępczą, dzieciom ulicy i rodzinom zagrożonym. Childchood nie tylko wspiera projekty finansowo, ale również strategicznie w zakresie budowania potencjału i tworzenia sieci możliwości. Promujemy współpracę, transfer wiedzy i przyczyniamy się do poprawy i promowania wysiłków w opłacalny i skuteczny sposób mających na celu jakościowe wsparcie dzieci w potrzebie.


"Każde dziecko zasługuje na bycie kochanym."

W Oriflame, dzielimy chęć wsparcia i wzmocnienia pozycji dzieci, dając im szansę na spełnienie marzeń. Czy czujesz, że jest to zgodne z pracą World Childhood Foundation?


Szanuję pracę, wykonywaną przez Oriflame, która wspiera i wzmacnia pozycję dzieci. Jako założyciele World Childhood Foundation, ściśle współpracują z nami w ciągu ostatnich 15 lat i zgromadzili blisko 2 mln euro. Ta inicjatywa pokazuje, firmy wyraźne zobowiązanie i gotowe do pomocy dzieciom, aby mogły spełnić swoje marzenia o coraz lepszym dzieciństwie. Wszystkie dzieci powinny mieć możliwość spełniania marzeń, a także zdolność do ich wykonywania.

"Razem możemy zapewnić wszystkim dzieciom dobre wspomnienia z dzieciństwa."Księżniczka Madeleine, co chciałabyś zobaczyć w przyszłości w World Childhood Foundation w związku z jego rozwojem?

Mam nadzieję, że będziemy mogli dalej rozwijać się jako organizacja, tak, że będziemy mogli pomóc większej liczbie dzieci na świecie. Nadużycia i wykorzystywanie dzieci pojawia się w każdym społeczeństwie na świecie. Chciałabym, aby każdy zrozumiał i dowiedział się w jaki sposób można pomóc chronić dzieci w ich własnym życiu i wspierał organizacje, które pomagają dzieciom w innych społecznościach. Dlatego stworzyłam kampanię Thank You Childhood - tak, że ludzie będą mogli dzięki temu pamiętać szczęśliwe chwile ze swojego własnego dzieciństwa, i podziękować ludziom za te chwile. Razem możemy zapewnić wszystkim dzieciom dobre wspomnienia z dzieciństwa. 

20 komentarzy

 1. Jaka Madeleine jest piękna!!!!!!!!! :)))))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam oglądać Madeleine, żałuję, że nie ma zbyt wielu oficjalnych obowiązków i mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni. To nie zdjęcie nie zostało chyba wykonane w ostatnim czasie, bo nie widać, że księżniczka jest w ciąży

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, musze poszukać na ten temat informacji, ale to z pewnością starsze zdjęcie, nie tylko nie widać ciąży, ale też Madde jest szczuplejsza ;)

   Usuń
 3. Zgadzam się ze wszystkimi paniami. Księżniczka Magdalena jest bardzo ładną kobietą. Podoba mi się jej uroda oraz typ sylwetki. Chciałabym taką figurę posiadać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy szwedzka rodzina królewska posiada oficjalne konto na Twitterze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, mają stronę internetową, konto na instagramie, facebooku i kanał na YouTube ;)

   Usuń
 5. Piękne zdjęcia Madeleine a szczególnie to ostatnie przy oknie.To prawda,że Madeleine jest bardzo piękną kobietą i również żałuję że tak rzadko możemy ją zobaczyć:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, miejmy nadzieję, że po porodzie będziemy ją częściej widywać ;)

   Usuń
 6. Bardzo fajny ten pomysł, z chęcią kupię te perfumy, kiedy tylko się pojawią :) A zdjęcia są urocze , Madeleine jest piękną kobietą ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia z dziećmi są piękne, naturalne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Madeleine ma świetny kontakt z dziećmi, to widać. Doceniam jej wysiłek i pracę, którą włożyła w Childhood Foundation.

  OdpowiedzUsuń
 9. Flakon wzorowany na Diorze, ale i tak ładnie się prezentuje. Ciekawe jak sam zapach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mam nadzieje, ze przypadnie mi i Wam do gustu ;)

   Usuń
  2. Nie Dior tylko Versace - sorry mój błąd ;)

   Usuń
 10. Piękne są te zdjęcia! ♡ Z niecierpliwością czekam na perfumy w Polsce!

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne słowa,szkoda tylko ,że bardzo mało widać udzielania się Madeleine w tym zakresie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie powiedziałabym, że mało się udziela, od 2010 roku Madeleine pracuje w biurze World Childhood Foundation, najpierw w NYC teraz w Sztokholmie. Praca dla fundacji w tym wypadku polega przede wszystkim na pracy w biurze i nadzorowaniu działania fundacji, czym właśnie zajmuje się Madeleine. Codziennie większość dnia spędza w biurze, chociaż teraz mieszkając w Sztokholmie i czekając na narodziny dziecka pewnie częściej pracuje w domu. Po narodzinach Leonore, Madde bardzo szybko zatrudniła nianię i wróciła do pracy w siedzibie World Childhood Foundatio. Pracuje w jej zarządzie, czyli większość czasu spędzają biurkiem. Praca dla fundacji nie polega tylko na nagłośnianiu w mediach każdego dnia pracy i każdego projektu czy na ciągłym odwiedzaniu najróżniejszych placówek czy udziale w seminariach (chociaż na tych najważniejszych dot. wykorzystywania,dzieci czy handlu dziećmi Madeleine jest zawsze). Nie wszystko trzeba robić w blasku fleszy, a jak wiadomo Madde na pewno tego nie chce bo bardzo dba o swoją prywatność i można odnieść wrażenie, że unika mediów, przynajmniej od ślubu.

   Usuń
 12. Może i ja się skuszę jak zapach przypadnie mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.