Nowe, wiosenne zdjęcia Estelle !! + więcej

2015/05/07


Dwór Królewski wydał dzisiaj nowe, wiosenne zdjęcia księżniczki Estelle!! Zostały one wykonane w obrębie Pałacu Haga. Na pierwszym z nich szczęśliwa księżniczka zrywa wiosenne kwiatki.
 
Na drugim zdjęciu możemy zobaczyć Estelle na rowerze!! Jak pisałam już jakiś czas temu mała księżniczka z rodzicami została zauważona podczas lekcji jazdy na rowerze. Teraz już możemy zobaczyć ją uśmiechniętą na rowerku z koszykiem, oczywiście z kaskiem na głowie. Z pewnością w wakacje będzie się wybierała z rodzicami na długie wycieczki rowerowe. Ani się nie obejrzymy, a będzie śmigać na dwóch kółkach :)


Podobieństwo małej do Victorii jest ogromne, nie sądzicie? szczególnie na pierwszym zdjęciu :)

***W tym samym poście, co o nauce jazdy na rowerze, wspominała, że Estelle ze swoim tatą została zauważona w metrze. Dzisiaj królewskim obserwatorom udało się znaleźć na instagramie zdjęcie z tej małej "wyprawy" :)

***


Wczoraj para książęca uczestniczyła w seminarium na temat walki z wykluczeniem w Bibliotece Zamku Królewskiego. Księżniczka ponownie założyła jasny tweedowy żakiecik, możemy również rozpoznać biżuterię od Kreuger.  

13 komentarzy

 1. Świetnie na tym rowerze! Estelle chyba jest bardzo szczęśliwa, że jeździć umie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Estelle jest bardzo podobna do Victorii :) I jest przesłodka :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Estelle jest urocza! I taka już duża, nie mogę uwierzyć, że już umie jeździć na rowerze :) Mam nadzieję, że kiedyś będzie miała rodzeństwo, bo jak powiedziała Madeleine, jest świetną kuzynką dla Leonore :)

  OdpowiedzUsuń
 4. moja pierwsza myśl, jak zobaczyłam te zdjęcia: 'mała Victoria' :) niesamowicie robi się podobna do Vic, zwłaszcza przez ten śliczny uśmiech :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka ona już duża, bardzo miło że podzielili się zdjęciami z poddanymi w sumie bez żadnego ważnego powodu, dwór w tej kwestii zachowuje się bardzo naturalnie, nie robią zbędnego szumu ani problemu w sprawie wizerunku małej księżniczki

  OdpowiedzUsuń
 6. A mi się podoba Daniel w brązowym garniturze. Te ciemne dodają mu lat i powagi. A teraz wygląda tak jakoś wiosennie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne są te zdjęcia- a mała Estelle bardzo podobna do mamy. W metrze chyba się trochę wystraszyła :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Patrzcie jak będąc RK można normalnie wychowywać dziecko bez zbędnego szumu i cyrku wokół niego. Swobodne wyjście, pojawiła się informacja, że Estelle była widziana w metrze z tatą i ktoś bardzo umiejętnie i dyskretnie zrobił zdjęcie. Nie widzę zamieszania wśród ludzi w związku z tym, że obok nich czeka na metro Daniel i git. To samo z tą informacją, że Estelle uczy się jeździć, nie byłoby zdjęć gdyby Pałac nie opublikował. Tak samo jest w Danii. Trudno powiedzieć czy to jakieś układy z prasą - bo chyba nie biega za nimi nikt ani nie chowa się po krzakach, ale ludzie to ludzie i też szanują prywatność RK. A w WB istny cyrk...

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgadzam sie... monarchie skandynawskie sa takie naturalne, przyjaznie nastawione i co wazne okazuja sobie uczucia a nie jak kate i william. Czy na tym zdjeciu bluzka victorii ulozyla sie tak niefortunnie czy ona rzeczywiscie jest w ciazy? Oby to drugie :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdjęcia rewelacja, mała będzie piękną królową w przyszłości. wspaniale jest to ze oni jej nie ukrywają- wychowują ja dla ludzi, dla poddanych i dzięki temu będzie w przyszłości wspaniałym człowiekiem jak jej mama.

  anutsujdream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.