Rodzina książęca jest już w Kalmar!!

2015/05/07


Dzisiaj późnym popołudniem Daniel, Victoria i Estelle zostali sfotografowani na lotnisku w Kalmar.
Już jutro rano para książęca spędzi cały dzień na oficjalnych spotkaniach w tej miejscowości. Będzie to pierwsza od pięciu lat wizyta księżniczki w Kalmar. Jutrzejsze spotkania będą dotyczyły przede wszystkim problemów z integracją społeczną. Jest to temat bardzo bliski Victorii.  


Jako, że Kalmar znajduje się na Olandii, a spotkania zaplanowano na piątek, zastanawiałam się, czy para książęca nie zdecyduje się zabrać ze sobą córeczki. Moje przypuszczenia okazały się prawdziwe. Może nawet zobaczymy jutro Estelle z rodzicami? Pomyślałam nawet, że rodzina zdecyduje się spędzić swój pierwszy weekend w letniej rezydencji w Solliden. Jak wiadomo zarówno Kalmar jak i Solliden znajdują się na Olandii, więc wydaje się to bardzo prawdopodobne.  


Chociaż nie przepadam za zdjęciami robionymi przez paparazzi, bardzo się ciesze mogąc zobaczyć rodzinę w casual'owym wydaniu. Widać, że trójka cieszy się z możliwości spędzenia razem czasu na ukochanej Olandii :)


***


Na blogu na żywo będziecie mogli śledzić:

 • 10 maja - chrzciny księcia Jacques'a i księżniczki Gabrielli (KLIK).
 • 17 maja - ogłoszenie zapowiedzi przedślubnych księcia Carla Philipa i Sofii Hellqvist.
 • 8 czerwca - od samego rana obchody Święta Narodowego. 
 • 12 czerwca - przybycie gości na bankiet przedślubny na cześć przyszłej pary książęcej.
 • 13 czerwca - ślub księcia Carla Philipa i Sofii Hellqvist.

Już teraz zarezerwuj sobie czas i spędź go z Nami na blogu!! 

5 komentarzy

 1. Wspaniale, ze zabrali ze sobą Estelle!! też mam nadzieję, że zabiorą ją ze sobą na jakieś spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się Estelle, jest taka ładna, ale widać też w oczkach, że to mały łobuz :) Myślę, że rodzina ma dzięki niej dużo zabawy, radości i śmiechu :) Śliczna dziewczynka

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę dziwne, że Estelle leciała jednym samolotem z Mamą, ale pewnie są jakieś wyjątki od regulacji. Wiem, że wtedy na ferie leciały oddzielnie. W Danii jest podobnie: Frederik lata z Isabellą i Vincentem lub Josi, a Mary z Christinem i odpowiednio którymś z bliźniaków.

  Avicii zagra na ślubie S&CP? Wolę Alesso, ale i tak nieźle! Dla niego musi to być pewien zaszczyt :) Ciekawe kto miał taki pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwór tego nie potwierdził, ale to całkiem prawdopodobne. Carl go uwielbia ;)

   Usuń
 4. Z chęcią obejrzę transmisję zaślubin :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.