Spotkanie przyjaciół Nordic Museum i Skansen

2015/05/05

912@70-5_25.jpg

Dzisiaj po południu Victoria przybyła na spotkanie przyjaciół Nordic Museum i Skansen. Następczyni Tronu uczestniczy w tych spotkaniach każdego roku już od osiemnastu lat.


Księżniczka wybrała na tą okazję jasny, tweedowy żakiecik by Mayla, do tego jasne spodnie i znane nam już szpilki w wężową skórę. 

912@70-10_20.jpg

francuski blog, dziękuję Marie!!

4 komentarze

 1. Naprawdę Victoria wygląda bardzo ładnie, promiennie, widać że jest szczęśliwa. Wczoraj ktoś stwierdził że jeśli jest w ciąży to ogłoszą to dopiero po ślubie Carla a ja myślę że jeśli nasze przypuszczenia są prawdziwe to będzie to szybciej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez tak myślę, ślub jest za ponad miesiąc, wiec jeśli Victoria jest naprawdę w ciąży, to ogłoszą to za góra dwa tygodnie, trzy tygodnie. Jeśli to nie jest tylko przypadek, że ostatnio ubiera się troche inaczej i promienieje, moim zdaniem wygląda tak jak w okresie w którym ogłoszono, że jest w ciąży;) jeśli będą musieli przyspieszyć informacje ciąży, to myślę, że tylko ze względu na plotki, Vic świetnie przeszala pierwsza ciążę, wiec i tym razem nie powinno być komplikacji. Pozostaje tylko czekać, obyśmy tylko się nie rozczarowaly ;)

   Usuń
  2. Ciąże "królewskie" ogłaszane są wraz z końcem pierwszego trymestru ciąży- czyli trzech miesięcy= 12 tygodni :)

   Usuń
 2. Rzeczywiście agenda zapełniona po brzegi. Fajnie, że będziemy widywać Victorię tak często.:)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.