Victoria i królowa na Dementia Forum X

2015/05/18


Dzisiaj Victoria ze swoją mamą przybyła na Dementia Forum X. Jest to spotkanie na temat demencji, pierwszy raz w tym roku odbyło się pod patronatem królowej Silvi.
Victoria miała na sobie nowy żakiet od Morris Stockholm i zielone szpilki Malene Birger.

11 komentarzy

 1. nie myślałaś wysłać do tvp prośby o transmisje ślubu Sofii i Carla?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że myślałam, ale wątpię, że spełnili by prośbę jednej osoby :( teraz zresztą jest już za późno, można by jednak napisać z prośbą o emisję programu poświęconego szwedzkiej rodziny królewskiej, czy jakiegoś jej członka ;) ale wtedy trzeba by z tego zrobić coś ba kształt akcji prasowej organizowanej przez Autorkę bloga o Kate i zaangażować w to czytelniczki, tak żebyście zarówno wy napisali do TV ;) wtedy to mogłoby to nawet jakoś zadziałać.

   Usuń
  2. Musimy zjednoczyć swoje siły i napisać wspólnymi siłami listy do TVP, może się uda :)

   Bardzo podoba mi się kolor płaszczyka Vic- ona jak zawsze promienieje!

   Usuń
  3. To znaczy, że tvp na pewno nie będzie transmitować ślubu Carla i Sofii?

   Usuń
  4. Telewizja polska nie transmitowała żadnych szwedzkich ślubów (z tego co wiem tvn24 transmitował ślub Vic i Daniela, a w 2013 roku pamiętam urywki ze ślubu Madde i Chris'a). Wątpię, że w tym przypadku uległoby to zmianie :)

   Usuń
  5. ale jakbyś spróbowała choćby jeden e-mail wysłać? osobiście jestem ciekawa co by odpisali

   Usuń
  6. Ciekawe czy odpiszą, wątpię, że dałoby radę coś wskórać, bo RK już ustaliło, które stacje mogą transmitować cały ślub, chodzi tutaj o cały ślub a przede wszystkim transmisję z kościoła, spróbować można.

   Jeśli ktoś chce się dołączyć, to formularz kontaktowy do TVP jest tutaj. Dzisiaj napiszę w sprawie ślubu, a może do jutra wymyślę coś z petycją albo akcją o wyemitowanie w Polsce jakieś programu o SRK :)

   http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt

   Usuń
  7. Napisane, zobaczymy :) zastanowię się jeszcze nad petycją albo pisaniem do TVP, a może najlepiej jedno i drugie :) do ślubu jeszcze trochę czasu więc można by napisać również do prasy, ale do obu pomysłów potrzebna jest spora grupa ludzi, która również by napisała :)

   Usuń
  8. Ja napiszę do nich list z prośba o cykl programów o RK- o Vic, Mary i maximie a nie tylko o BRK !

   Usuń
 2. Vic jak zwykle pięknie. Co do listu o transmisję jestem jak najbardziej za ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście trzeba poczekać na więcej zdjęć. Póki co trudno wypowiadać się na temat Vic...

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.